خدمات آرایشگاه داماد

Contents

خدمات آرایشگاه داماد

 

خدمات آرایشگاه داماد

خدمات آرایشگاه داماد


پکیج Vip داماد

قیمت :‌ 2.400.000 ت

( هیرکات سر و صورت + پاکسازی تخصصی پوست + گریم متعادلسازی چهره )

توضیحات‌:‌ دو روز قبل از مراسم هیرکات مو و ریش + پاکسازی صورت 
+
روز مراسم گریم متعادلسازی و استایل مو انجام میشود

برای مشاوره بیشتر و رزرو با whatsapp ما در ارتباط باشید

09126074167


پکیج شماره یک : هیرکات سر و صورت + گریم متعادلسازی

قیمت :‌ 2.000.000 ت

توضیحات‌:‌ روز قبل از مراسم هیرکات مو و ریش و روز مراسم گریم متعادلسازی و استایل مو انجام میشود

برای مشاوره بیشتر و رزرو با whatsapp ما در ارتباط باشید

09126074167


پکیج شماره دو : هیرکات سر و صورت + پاکسازی تخصصی پوست

قیمت :‌ 1.600.000 ت

توضیحات‌:‌ دو روز قبل از مراسم هیرکات مو و ریش + پاکسازی صورت انجام میشود

برای مشاوره بیشتر و رزرو با whatsapp ما در ارتباط باشید

09126074167


ترمیم موی موقت داماد

اگر مشکل ریزش مو یا ریزش سکه ای در مناطق جلوی سر دارید جای نگرانی نیست. با ترمیم موقت مو میتوانید از این دست این مشکل در روز مراسم خود خلاص شوید.

هزینه ترمیم مو موقت داماد در سالن آرایشگاه داماد حمید بخشی 

هزینه ترمیم مو با توجه به شدت تراکم موی مصرفی متفاوت میباشد ولی عموما بین 800 هزار تومان تا 1.500.000 تومان قیمت گذاری میشود.

آرایشگاه داماد حمید بخشی

آرایشگاه داماد حمید بخشی

آرایشگاه داماد حمید بخشی

آرایشگاه داماد حمید بخشی

ترمیم موی داماد گریم داماد آرایشگاه داماد
پکیج کامل داماد:
۱.هیرکات سر و صورت با توجه به فرم جمجمه و صورت ، نوع مراسم ، استایل داماد و رضایت ایشان ، دوروز قبل از مراسم انجام میشود.
داماد دو روز قبل از مراسم برای کار هیرکات سر و صورت و پاکسازی پوست به سالن مراجعه کرده و بعد از اتمام کار ، با مشورت با خانواده و عروس نکات روز مراسم را با ما هماهنگ میکند. (روز تست)

۲.پاکسازی جوانسازی و شفافیت پوست صورت با دستگاه های تخصصی متناسب با جنس پوست داماد انجام میشود. تقریبا همه افرادی که در تهران زندگی میکنند با توجه به آلودگی هوا ، نور خورشید ، نوع فعالیتشان نیاز به پاکسازی حداکثر ۳ ماهه پوست خود دارند . در ثانی پیشنیاز گریم خوب صورت ، پاکسازی تخصصی پوست میباشد تا گریم به اصطلاح خوب روی صورت بشیند. (چربی پوست یا خشگی آن باعث کم دوام شدن گریم میشود )

۳.گریم متعادلسازی صورت داماد. متاسفانه یک سری از آرایشگران بدون تجربه و گذراندن دوره تخصصی اقدام به اینکار میکنند اما در نهایت در روز مراسم چیزی جز آرایش به اسم گریم روی صورت داماد میبینیم.
هرگونه استفاده از مواد و ابزار آرایش بانوان مانند کرم پودر ، فر موژه ، پن کیک ، کانسیلر ، رژ گونه ودر گریم ممنوع میباشد استفاده از این مواد برای آقای داماد به هیچ عنوان جایز نیست چرا که عمر کوتاهی دارند و چهره را از حالت طبیعی خود خارج میکنند ، گریم طبیعی یعنی استفاده درست از ترکیب رنگ ها به نحوی که تشخیص آن غیر قابل رویت باشد و ایراد های صورت کم نما شود.
حمید بخشی مدرس و دوره دیده رشته گریم نزد استاد سینما و تلویزیون جلال الدین معیریان میباشد.
در گریم چه میکنیم؟

گریمی که برای داماد در نظر گرفته میشود گریم متعادسازی چهره است و در آن فقط ایراد های صورت مثل گودی زیر چشم ، خط خنده ، چین و چروک های سطحی ، جای خوش و… را کم نما میکنیم . در نظر داشته باشید که تقریبا نود درصد داماد ها شب قبل مراسم خواب خوبی ندارند و فردا باید برای مراسم و عکاسی صبح زود بیدار شوند و تا آخر شب هم مسلما بیکار نمیمانند . پس چهره بدون ایراد و نقصی در ندارند ! به لطف نرم افزار های ادیت عکس و ویدیو میتوان این ایراد هارا تا حدودی برطرف نمود اما مهم طبیعی بودن کار و حفظ اعتماد به نفس داماد کنار عروس جلوی دوربین میباشد

..

سالن آرایشگاه داماد حمید بخشی

سالن آرایشگاه داماد حمید بخشی

 

برای سهولت در انجام کار ، صرفه جویی در هزینه و در نتیجه کمتر شدن استرس عروس و داماد ، در مجموعه ما خدمات گل آرایی ماشین عروس و دسته گل عروس هم انجام میشود ، روال کار به این صورت میباشد که عروس و داماد از قبل دسته گل و مدل گل آرایی ماشین عروس را انتخاب میکنند و در روز مراسم همزمان با آماده شدن داماد در سالن ، ماشین داماد هم جلوی درب سالن گل میخورد و بعد از اتمام دیگر به منتظر گلفروش و تاخیر احتمالی او نمیشود.

خدمات آرایشگاه داماد


ارتباط مستقیم با ما

اینستاگرام    http://wa.me/989126074167


خدمات آرایشگاه داماد

کراتینه موی آقایان صافی موی مردانه