خرید باکس گل در تهران 09126074167

خرید باکس گل در تهران

خرید باکس گل در تهران ،  توسط تیم مجرب، با دیزاین منحصر به فرد . مدت زمان کوتاه . ماندگاری و کیفیت بالا انجام میشود . اصطلاح مشابه به نام گلباکس وجود دارد . به چیدمان گل های ساقه بلند و کوتاه به شیوه های مختلف . در جعبه های دارای پایه و دیواره اصطلاحا باکس گل (گلباکس) گفته میشود .

این جعبه ها به صورت های مختلف مستطیلی . دایره ای و حتی طرح حروف .  شکل های کاملا سفارشی در بازار موجود بوده . به مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار خواهند گرفت .

بهترین هدیه این روزا گل

گل بهترین هدیه ، برای کسانی هست که دوستشان داریم محسوب میشود . اما برای اینکه اثر این هدیه را دو چندان بکنیم . می توانیم از باکس گل برای هدیه دادن استفاده نماییم . باکس گل ، جعبه ای است . با ظاهر شیک و زیبا که برای نگه داری و تزئین گل های طبیعی و مصنوعی استفاده می شود . تنوع و مزیت آن ها اینقدر زیاد است . که کسی نمی تواند ویژگی های آن را نادیده بگیرد .

 

 

09126074167حمیدبخشی جهت ثبت سفارش :

✔️ . انواع باکس گل طبیعی با طراحی خاص .

✔️. تازه‌ترین گل‌ها .

✔️. تضمین‌کیفیت .

✔️مطابقت باعکس قیمت‌عالی .

در این مجموعه خدمات تزیین و گل آرایی دسته گل عروس انجام میشود .

مشاهده نمونه کارهای بیشتر تماس 09126074167

 

 

 

قیمت های تاثیر گذار در باکس گل :

اولین فاکتور تاثیرگذار بر قیمت باکس گل تکی رز جاودان .

✨️ . نوع گل آن میباشد . نوع گل ، کیفیت گل ، ریز یا درشت بودن گل ، نژاد گل و … . همگی بر قیمت این نوع باکس تاثیر می گذارند .

✨️ . فاکتور دیگر تاثیرگذار وارداتی بودن یا نبودن باکس گل رز جاودان است .

✨️ . رنگ گلبرگ های گل رز جاودان

هم می تواند تک رنگ (به رنگ های مختلف همچون قرمز ، صورتی ، مشکی ، سفید و آبی) . یا به رنگ های مختلف (گلبرگ های رنگارنگ) باشد  . که اصولا قیمتش بالاتر است .

 

 

 

خرید باکس گل در تهران با قیمت به صرفه با احتساب فاکتورهای زیر :

خرید باکس گل در تهران ، از هر نظر زیبا و به صرفه است . چون بعنوان یک محصول از شکل و رنگ و متریال های بسیار متنوعی برخوردار است و نسبت به تزئین یک دسته گل بسیار راحت تر است .

شاخه های کمتر :

اولین راه حل برای تهیه ی یک باکس گل ارزان ، استفاده از تعداد شاخه گل های کمتر است . یا استفاده از گل هایی است که خیلی گران قیمت نباشند .  البته با برگ آرایی و خلاقیت می توانید این جای خالی را پر بکنید . و سبد گل جذابی داشته باشید .

تزئینات ارزان تر :

همچنین برای تزئین جعبه ، می توان از وسایل تزئینی ارزان تر و کمتری استفاده کنید . می شود به جای استفاده از رشته های مروارید . و یا نوارهای نگین دار، به روبان های رنگی ساده اکتفا کرد .

جنس جعبه گل از چیست؟

برخی از باکس ها از جنس مقوای سخت هستند ‌. برخی چوبی . و برخی دیگر هم از جنس چوب با روکش چرم هستند .

باکس گل

۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر

 

 

باکس گل رز جاودان :

خرید گل داخل باکس برای هدیه ، از نوع رز جاودان هدیه ای لاکچری محسوب میگردد . که انتظارات افراد در مورد حفظ طراوت و زیبایی گل طبیعی را به مدت طولانی برآورده کرده است . اغلب افراد به هنگام تهیه باکس گل طبیعی به این موضوع فکر می کنند که گل های این باکس علی رغم زیبایی و هزینه زیادی که برای تهیه آنها صرف می شود . چند روز بیشتر زنده و زیبا نخواهند بود . و کم کم پژمرده و جلوه شاداب و زیبای خود را از دست خواهند داد .

طول عمر گل جاودان

باکس گل جاودان طبیعی بودن و زیبایی خود را تا مدت ها به نمایش می گذارد . این نوع گل رز تا حدود 3 سال می تواند تازگی و زیبایی خود را حفظ بکند . در حالی که نیازی به آبیاری نیز نخواهد داشت .

 

 

 

خرید گل باکس ارزان و نمونه های پر طرفدار :

۱) . فلاور باکس خیابانی:

محفظه هایی هستند که از جنس بتن یا سفال و یا از چوبی استفاده میشود . که از آنها برای تزیین پیاده‌روها ، جلوی ورودی منازل یا مجتمع های مسکونی و تجاری و راهرو هتل ها و بیمارستان ها و غیره استفاده می‌گردد . که معمولاً در این محفظه ها از خاک و گل و گیاهانی که به آب نیاز دارند استفاده می‌شوند . و در فضاهایی که نور کافی دارد قرار داده می شود .

 

۲). باکس گل های کوچک برای هدیه :(Gift Box):

این باکس گل ها جعبه های کوچکی اند . که از یک تا چند گل که معمولاً گل رز می‌باشند . در آنها قرار داده شود . که بیشتر برای هدیه دادن استفاده می شوند .

خرید باکس گل در تهران

برای مشاهده ی نمونه کارهای بیشتر تماس 09126074167

 

چند مدل جعبه گل داریم؟

جعبه گل بر اساس نوع محصول به جعبه گل تبریک ، جعبه گل خواستگاری ، خرید جعبه گل نامزدی ، باکس گل هدیه ، باکس گل تبریک تولد ، سبد گل عروسی ، جعبه گل قدم نو رسیده تقسیم خواهد شد .

از نظر جنس جعبه نیز به باکس گل شیشه ای ، باکس گل چوبی ، باکس گل پلاستیکی و باکس گل فلزی تقسیم میشوند . راهنمایان ما به شما کمک میکنند . که انتخاب درست و به صرفه ای داشته باشید .

 

 

خرید باکس گل در تهران

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر تماس ۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷

 

خرید باکس گل در تهران و راهکارهای اصولی برای ماندگاری بیشتر که نمیدانستی :

خرید باکس گل در تهران از طریق شماره 09126074167 (حمیدبخشی)  امکان پذیر است . برای طول ماندگاری بالا .

✨️ .از قرار دادن باکس گل در مکان های بسیار گرم و بسیار سرد . و قرار دادن در معرض نور آفتاب اجتناب کنید . تا گل ها پلاسیده و پژمرده نشوند .

✨️ .مراقب باشید . باکس های چوبی مقوایی خیس نشوند . چون باعث بد شکل شدن آن می شود . برای اینکار می توانید قبل از قرار دادن اسفنج خیس داخل باکس با یک زر وزرق دور اسفنج را بپوشانید . و با چسب آن را محکم بکنید .

گل های تازه ماندگاری بالایی دارد :

✨️ .از گل های تازه استفاده کنید . تا ماندگاری بیشتری داشته باشند . ساقه ی همه ی گل ها را به یک اندازه کوتاه نکنید . در زمان گل آرایی ارتفاع هر گل را نسبت به مکانی که قرار است قرار بگیرد بسنجید . و بعد به صورت اریب ببرید . داخل اسفنج قرار بدهید .

باکس گل

مشاهده ی نمونه کارهای بیشتر 09126074167

 

 

 

 

خرید باکس گل در تهران و اصطلاح رز جاودان

خرید باکس گل در تهران  با فاکتورهای مندرج در بالا ، که اشاره کردیم هزینه تایین میگردد . ولی نمیتوان انتخاب گل های لاکچری را در نظر نگرفت .

۱) . استفاده از آن برای گل رز و جاودان :

همانطور که می دانید امروزه از باکس گل اصولاً برای فروش رز جاودان استفاده شده . و بیشتر کسانی که در زمینه فروش روز جاودان فعال هستند . به دلیل ماهیت ای که رز جاودان دارد . و باید در محفظه قرار بگیرد . و نگهداری گردد . از باکس‌گل استفاده می‌کنند .

۲) .استفاده از آن در جهت محصولات ترکیبی :

یکی دیگر از کاربردهای باکس‌گل این است . که شما می توانید از آن به عنوان محصولات ترکیبی استفاده بکنید . بدین منظور که طراحی باکس‌گل طوری باشد ، که هم در آنها گل وجود داشته باشد . و هم شکلات یا هدیه دیگری .

6.35.53

مشاهده نمونه کارهای بیشتر تماس ۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷

 

قیمت باکس گل برای کادو و پوشش آن با هدیه اصلی :

قیمت باکس گل برای کادو با مشاوره ی ، طراحان ما تایین میشود . که شما چه انتخابی دارید ‌ آن ها تلاش کرده‌اند ، تا جعبه‌هایی زیبا و دوست‌داشتنی برای شما آماده کنند .

اما رعایت برخی نکات می‌تواند هدیه شما را برای محبوب‌تان جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر کند . در ادامه برخی از این نکات را یادآور می‌شویم .

⭐️ .توجه به تعداد گل‌ها :

اگر قصد خرید جعبه گل برای مراسمی دارید که عدد در آن مطرح است . سعی کنید از تعداد گل‌ هماهنگ با آن عدد استفاده کنید .

مثلا اگر به جشن تولد می‌روید ، تعداد گل‌ها را هماهنگ با سن فرد انتخاب کنید . یا به تعداد سالهای عمر زندگی مشترک‌تان گل در جعبه بگذارید .

⭐️ .همراه کردن باکس گل با کادوی اصلی .

اگر کادوی اصلی چیز دیگری نظیر حلقه خواستگاری ، ادکلن و مانند آنها است . در بسیاری می‌توانید این کادو را در داخل باکس و در کنار گل‌ها قرار بدهید . تا زیبایی آن چند برابر شود .

33.20

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر تماس ۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷

 

 

باکس گل با قیمت مناسب و راهنمای انتخاب مناسب برای هر مراسم :

باکس گل با قیمت مناسب و سفارش جعبه گل برای مراسماتی همچون مراسمات تبریک . خواستگاری .‌نامزدی . به عنوان هدیه تولد یا سالگرد ازدواج . عروسی . گل قدم نو رسیده . تاج گل ترحیم و تسلیت و … انجام میگردد .

 

 

WhatsApp Image 2023 02 21 at 13.59.48 2

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر 09126074167

 

 

نگهداری از گل‌های زیبا در باکس گل :

برای اینکه گل‌ها و شکوفه‌های درون باکس گل شما برای زمان بیشتری تازه بماند . آنها را در یک اتاق نسبتا سرد و دور از تابش مستقیم نور و گرما قرار بدهید . با اضافه کردن یا پاشیدن کمی آب به گل‌ها و کمک به حفظ رطوبتشان به تازه ماندن بیشتر آنها کمک می‌کنید . این کار باعث می‌شود ، گل‌های شما ۲ تا ۳ روز بیشتر تازه بماند .

 

WhatsApp Image 2023 02 21 at 13.59.48 1

مشاهده نمونه کارهای بیشتر ۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷

 

 

 

انتخاب باکس گل رز لاکچری :

گل رز شاید محبوب ترین نوع گل در ایران و جهان به شمار بیاید . هدیه دادن آن به دیگران با رنگ گل های مختلف می تواند احساسات خود را برای دیگران آشکار کرد . ولی می توانید با هدیه دادن باکس گل رز این هدیه را خاص تر کنید .. اگر می خواهید باکس گل هایی در شکل های مختلف مانند حروف ، شکل های هندسی و قلب را به دیگران هدیه دهید . با ما در ارتباط باشید ... 09126074167حمیدبخشی

 

 

 

 

 

 

 انواع گل رز در باکس کادویی ما چه نشانه هایی دارد :

گل رز قرمز :

رنگ قرمز گل رز نشان دهنده علاقه‌ . عشق و وفاداری زیادی است . که به طرف مقابل دارید . کاربرد گل رز قرمز برای کسانی هست ، که با هم روابط عاطفی دارند .

گل رز سفید :

این رنگ در گل رز نشان دهنده نجابت . نیت پاک . سادگی و نشان دهنده همدردی می باشد . رنگ گل سفید برای کسانی که می خواهند یک شروع نو داشته باشند ،مناسب هست . به طور مثال : برای نشان دادن شروع زندگی با یک نفر مناسب است .

گل رز صورتی :

رز صورتی نشان دهنده پاکی و معصومیت است . و برای بیان احساسات خوشایند مثل شادی و تشکر مناسب میباشد .

همچنین خدمات گل آرایی و تزئین گل ماشین عروس در این مجموعه انجام میشود .

 

 

نگه‌داری از باکس گل کوچیک چگونه انجام شود :

به‌ سادگی صورت می‌پذیرد . چرا که نیازی به گلدان و یا ظرف دیگری برای نگه‌داری از آن‌ها نخواهید داشت .

گل‌های موجود در این جعبه‌ها می‌توانند تا چندین روز طراوت و شادابی خود را حفظ نمایند . اما باید چند روز یک‌ بار به آن‌ها آب بدهید . و اسفنج زیرین آن‌ها را آبیاری کنید .

نظرات بسته شده است.

تماس