عکاس برای عکاسی اینستاگرام 09126074167

عکاس برای عکاسی اینستاگرام :

عکاس برای عکاسی اینستاگرام با حمید بخشی ، عکاسی برای اینستاگرام این روزها افراد علاقمند رو بیشتر از همیشه درگیر خودش کرده است .
و طرفداران زیادی هم دارد . هنر عکاسی بدون شک یکی از هنرهای جذاب و ماندگاره که برای همه دوست داشتنی به نظر می آید . و چه بهتر که بتونیم با یادگیری ترفندهای عکاسی اینستاگرام ، عکاس های جذاب و خاص بگیریم .

راه و رسم عکاسی برای اینستاگرام شاید به نظر ساده باشد . اما واقعا این طور نیست . مهم ترین موضوع خلاقیت در عکاسی میباشد . شما اول باید دید خوب رو بشناسید . بعد شروع به عکاسی بکنید .

 

در عکاسی برای اینستاگرام باید خلاقیت به خرج داد

برای داشتن خلاقیت در عکاسی چند تا نکته رو فراموش نفرمایید . البته خلاقیت یک موضوع درونی و ذهنی که توانایی فردی به حساب می آید . اما می تونین با تقویت و تمرکز روی ایده هاتون به خلاقیت دست پیدا کنید . یک عکاس حرفه ای در این زمینه :

✅️ به عکس زیاد نگاه میکند .

✅️ جزییات عکس ها را با دقت بررسی میکند .

✅️ عکس هایی که به نظرجذاب میاد رو از بقیه جدا مبکند .

✅️ علت جذابیت و حتی علت اینکه یک عکس به نظر جذاب نمی آید را برایتان توضیح می دهد .

✅️ چیدمان در عکاسی یکی از موضوعات درخور توجه است .

✅️ در انتها دست شما را باز میکند . و علاقه ی شخصی شما تصمیم گیرنده میباشد .

 

برای اطلاعات از قیمت :

09126074167 حمیدبخشی

           تهران بکس 

 

عکاس برای عکاسی اینستاگرام عکس  بارداری در محیط خانه توسط عکاس

 

 

عکاسی در شب

اگر می‌خواهید عناصر مختلف محیط نیز به خوبی در عکس ها نمایان بشود ، قبل از تاریک شدن هوا باید عکس های پرتره را به ثبت برسانید .

عکاسی پرتره در شب نیز از ایده‌های بسیار جذابی است که می‌توانید از آن استفاده نمایید . برای عکاسی در شب می‌توانید در پس زمینه عکس‌ها از نور چراغ های خیابان یا ریسه‌های کوچک تزئینی استفاده بکنید .

البته عکاسی در شب به تجهیزات بیشتری هم نیاز دارد . اما حرفه ای بودن عکاس می‌تواند به خوبی نقاط ضعف عکاسی در شب را پوشش بدهد .

 

 

عکاس برای عکاسی اینستاگرام  برای در تمام حوزه ها :

عکاس برای عکاسی اینستاگرام ، برای آیتم های یلدایی ، جشن تولد ، بارداری ، عکس عاشقانه ، خیابانی ، متفاوت است . این موارد ذکر ده ، تنها تعداد محدودی ازکارهایش میباشد . در شاخه‌‌های مختلف شغل عکاسی نخستین مرحله پیدا کردن سوژه عکاسی و ثبت تصویر آن سوژه میباشد .

در مرحله بعد عکاس‌‌ها تصاویر را ظاهر میسازند .

برای موفق شدن در شغل عکاسی روحیه و ذوق زیبایی شناسی اهمیت فوق العاده ای دارد .

علاوه بر این عکاس‌‌ها باید توانایی کار کردن با انواع نرم افزارهای گرافیکی را داشته ، و مدام دانش فنی و هنری خود را در این زمینه به روز سازند . تیم ما در زمینه های :

 

⭐️ اجتماعی- عمومی : مراسم‌‌های افراد مختلف

⭐️ تبلیغاتی : تبلیغات و نمایشگاه‌‌های عکس

⭐️ مطبوعات : روزنامه‌‌ها و مجلات

⭐️ مد : مدل‌‌ها و لباس‌‌ها

⭐️ صنعتی تجاری و پزشکی : تبلیغات محصول و گزارش‌‌های علمی

⭐️ بارداری : عکس از مادر و فرزند کنار شما خواهد بود .

⭐️جشن تولد و مهمانی های خصوصی ،فرمالیته

عکاس برای عکاسی اینستاگرام انواع عکس های مدلینگ در اینجا از فرزندانتان

 

بهترین زمان عکاسی چه فصلی است ؟

تابستان بهترین زمان برای گرفتن عکاسی مدلینگ در فضای باز محسوب میگردد . در فصل تابستان چون روز ها طولانی تر هستند ، زمان بیشتری برای عکاسی وجود دارد . و همچنین گرمای هوا برای شما و مدلتان شرایط مساعدی را فراهم می کند .

تا زمان بیشتری را در فضای باز سپری کنید . و همچنین اغلب مردم در تابستان با نشاط تر از زمستان هستند . و همین موضوع باعث آسان شدن گرفتن عکس های پرتره طبیعی و جذاب میگردد .
با وجود همه ی این شرایط برای گرفتن عکس های مدلینگ فوق العاده ، به چیزهایی بیش از یک روز آفتابی و یک مدل فوق العاده احتیاج داریم .

 

 

لوکیشن مناسب و لباس مخصوص آن :

عمدتاً برای لوکیشن های  برفی که رنگ زمینه عکس سفید است . ✅️ لباس‌های قرمز ، زرد و یا درخشان‌ترین و شادترین رنگ از هر رنگی کانترا ست و جذابیت ایجاد میسازد .
همین‌طور است که برخی رنگ‌ها در کنار سفید جذابیت کمتری دارند . مانند  ✅️ رنگ‌های خنثی .

یا در مثالی دیگر : پاییز با رنگ‌هاست که زیباست . برای داشتن عکس پاییزی مناسب ،بهتر است از رنگ‌های پاییزی در لباس خود بهره ببرید .
لباس‌هایی با طیف رنگی زرد تا قرمز در لوکیشن‌های پاییزی بسیار چشم‌نواز هستند . البته که رنگ جادویی مشکی هم با بیشتر مکان‌های عکس برداری تضاد زیبایی ایجاد میسازد .

و آنچه با عکس‌های در طبیعت یر سبز همخوانی دارد عموماً رنگ‌های خنثی هستند هرچند بازهم این با توجه به سلایق شخصی هرکس متفاوت است اما در نظر داشته باشید که جادوی رنگ‌ها را دست‌کم نگیرید .

عکاس برای عکاسی اینستاگرام

 

عکس های منحصر به فرد خود را به ما بسپارید :

برای گرفتن عکس های منحصر به فرد از حالت های نزدیک بیشتر استفاده میکنیم .

در حالی که گرفتن گروه هایی از افراد در هر عکس می تواند سرگرم کننده باشد . نزدیک شدن به بیننده باعث می شود موضوع و حس عکس بیشتر نمایان شود .

کودکان و نوجوانان در لحظاتی مانند روشن کردن شمع روی کیک ، باز کردن هدایا یا بازی های مهمانی ، صحنه های بسیار خوبی را ارائه خواهند داد .

همچنین ، از یک لنز زوم برای گرفتن صحبت بین مهمانان استفاده میکنیم . اینگونه افرادی که در این رویداد حضور دارند را بصورت طبیعی نشان خواهد داد .

 

 

 

عکاسی خیابانی در تهران بکس :

عکاسی خیابانی یک ژانر چالش برانگیز است . که به تجهیزات مناسب و آموزش های لازم نیاز دارد . شما باید خلاق ، مصمم و همیشه آماده باشید ، تا بتوانید بهترین لحظه را شکار نمایید .

 

کار در این ژانر عکاسی ممکن است دشوار باشد ، اما اگر درست فکر کنید می بینید که بخش آسان هم دارد .

خیابان ها و مردم همیشه سوژه های شگفت انگیزی برای این نوع عکاسی محسوب میشوند . و ثبت لحظات غیر منتظره یکی از مزایای عکس برداری است .

عکاسی خیابانی عبارت است از : گرفتن عکس یهویی از افراد ، طوری که متوجه نشوند .

عکاس حرفه ای در تهران عکس در فضای باز با لوکیشن زیبا

 

ثبت تصاویر با کیفیت بالای دوربین عکاسی وافزایش بازدید

چه موافق باشیم چه نه ، تصاویر نقش مهمی در افزایش فروش شما دارند . به‌خصوص در پلتفرمی مثل اینستاگرام که مبتنی بر تصاویر و ویدیو میباشد . به قول خارجی‌ها ، یک تصویر می‌تواند هزاران کلمه حرف بزند .
وقتی در اکسپلور اینستاگرام دور می‌زنید و وقت می‌گذرانید ، عکس‌های جذاب و زیبا هستند که توجه شما را به خود جلب مینماید .

 

 

 

 

عکاسی بارداری

در سال های اخیر عکاسی بارداری بسیار محبوب و پر طرفدار شده . این نوع از عکاسی نیازمند داشتن مهارت کافی میباشد . به دلیل شرایط خاصی که زنان باردار دارند باید بتوان در کمترین زمان بهترین عکس را از آن‌ها گرفته شود .

این نوع عکس برای ثبت خاطرات عضو جدید خانواده انجام می‌شود .

IMG 20221220 WA0010

 

 

تاثیر اکسسوری در عکاسی

اکسسوری را دست‌کم نگیرید . به هر تعدادی که دوست دارید . اما حتماً از اکسسوریهای مانند گردنبند انگشتر ، گوشواره ، کلاه ، ساعت ، شال‌گردن و کیف در عکس‌های خود استفاده نمایید .
حتی اگر در مواقع عادی اهل استفاده از اکسسوری نیستید ، بدانید که یک انگشتر یا گوشواره ساده و ظریف هم می‌تواند تغییرات بزرگی در عکس شما ایجاد نماید .
در این قسمت لازم بدانید ، زیبایی و مرتب بودن ناخن‌هایتان بسیار اهمیت دارد .

 

 

 

 

ژست عکاسی بارداری

عکس‌های زمان بارداری می‌تواند به صورت تکی ، همراه با همسر و خانواده باشد .

تصویر کلوز آپ از شکم

می‌توان گفت این ژست جزو محبوب‌ترین ایده‌ها برای عکاسی بارداری است . در این نوع عکس تمرکز اصلی بر روی شکم بزرگ و باردار مادر است .

برای خاص‌تر کردن این کلوز آپ می‌توانید از نقاشی روی شکم نیز استفاده کنید . و طرح های مد نظرتان را با رنگ‌های بدون ضرر (مثل حنا) روی شکم خود نقاشی کنید .

 

IMG 20221220 WA0012

 

عکاس برای عکاسی اینستاگرام و راهنمای انتخاب لباس مناسب :

عکاس برای عکاسی اینستاگرامی ، یک سری انتخاب های خاص میطلبد . که لباس های زیر مشمول آن نمیباشد .

شاید خیلی‌ها فکر کنند برای داشتن عکس زیبا لزوماً باید لباس گران‌قیمت یا جدید بپوشند اما آنچه عکس‌های شمارا زیبا جذاب‌تر خواهد کرد علاوه بر هنر عکاسی که شامل نور و کادربندی و زاویه درست است لباس مناسب است که به همان اندازه ژست درست و لوکیشین خوب در قشنگی عکس شما تأثیرگذار است .

⬇️لباس‌های ناراحت شامل موارد زیر هستند :⬇️

✅️ لباس‌های خیلی تنگ یا خیلی گشاد

 

✅️ لباس‌های خراب

 

✅️ لباس هایی در تضاد با آب و هوا

لباس‌های خراب مانند لباس‌هایی که مشکلاتی در قسمت زیپ یا آستین دارند . و یا لباس‌هایی که با کوچک‌ترین حرکت شما فرم اصلی خود را از دست خواهند داد . و تکان می‌خورند مانند تاب‌های دکلته ای که مرتب باید آن‌ها را بالا بکشید . و یا شلوارهایی که در قسمت زیپ و یا کمر دچار مشکلاتی هستند .

این لباس‌ها باعث می‌شوند ، شما تمرکز خود را هنگام ژست گرفتن ازدست‌داده ، و تمام حواس شما معطوف به ثابت نگه‌داشتن و حفظ حالت لباستان بشود .

 

 

 

نور مناسب در عکاسی

برای عکاسی فقط ذوق و سلیقه کافی نیست . لوازم اولیه و تکنیک‌های ابتدایی عکاسی را هم باید بدانید تا عکس خوبی گرفته شود . ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

نورپردازی مناسب

نورپردازی مهم‌ترین قسمت عکاسی است . هر چقدر محیط پرنورتری برای عکاسی داشته باشید ، تصویر محصولات شما به واقعیت نزدیک‌تر خواهد شد .

 حتی یک پس‌زمینه‌ی سفید هم بدون نور مناسب ، در عکس‌ها سفید به نظر نمی‌رسد .  به همین دلیل باید فضای مناسبی برای عکاسی داشته باشید که نور کافی داشته باشد .

 

 

 

 

مزایای عکاسی در فضای باز :

یکی از نکات مثبت در عکاسی در فضای باز این است ، که یک منبع نامحدود نور در دسترس است .

همچنین عکاسی بارداری ، در فضای باز این امکان را به شما می‌دهد ، که پس زمینه دلخواه خود را انتخاب نمایید .

مثلاً می‌توانید کنار ساحل یا در دل جنگل عکس بگیرید . از این فضا حس طراوت و شادابی بگیرید .

نکته آخر این ‌که در هنگام عکس گرفتن می‌توانید از طبیعت لذت ببرید . و دیگر عکس گرفتن خسته کننده نیست .

 

 

معایب عکاسی در فضای باز :

در طبیعت حریم خصوصی وجود ندارد . و رهگذران می‌توانند شاهد عکس گرفتن شما در دوران بارداری‌ و یا هر زمان دیگری که قصد عکاسی دارید ، باشند .

همچنین امکاناتی مانند سرویس بهداشتی و… در دسترس شما نیست و این برای زنان باردار که برای ساعت‌های طولانی مشغول عکاسی هستند ، سخت و خسته کننده است .

 

 

 

انتخاب زمان مناسب برای عکاسی روز عقد و ازدواج در فضای باز

عکاسی روز عقد و عروسی یکی از مهم‌ترین عکاسی‌های دوران زندگی شما محسوب میشود .

در این روز معمولاً عکاسی در دو فضای باز و بسته انجام می‌شود . اگر برای مراسم عقد نیز باغ در نظر گرفته شده ، عکس های شب نیز در فضای باز انجام می‌گردد .

بنابراین لازم است برای انجام این عکاسی به یک عکاس حرفه‌ای مراجعه نمایید ، تا با آشنایی کامل از تکنیک‌های عکاسی در شب عکس‌های متفاوتی به شما تحویل بدهد .

بهترین زمان عکاسی برای روز عقد و عروسی در فضای باز ، معمولاً در ساعات طلایی و ساعات نزدیک به ظهر میباشد .

 

ساعت طلایی ، زیبایی آسمان ، هماهنگی رنگ ها و نور به نقطه اوج خود می‌رسد . و زیباترین عکس‌های عاشقانه عقد و عروسی را برای شما رقم خواهد زد . علاوه‌بر ساعت طلایی ، ساعات نزدیک به ظهر نیز به‌دلیل وجود آفتاب مستقیم و کوتاه بودن سایه ها انتخاب بسیار خوبی برای عکاسی روز عقد و عروسی محسوب میگردد .

عکس عقد در شب با استفاده از تجهیزات نوری بسیار حرفه ای می‌تواند متفاوت ترین عکس های عقد و عروسی شما باشد .

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم عکاسی در شب و در فضای آزاد در شب عقد و عروسی‌تان را فراموش نکنید .

 

برای عکاسی بارداری چی بپوشیم؟

سوژه عکاسی بارداری مادر است . و لباسی که مادر می‌پوشد در آراستگی عکس بسیار تأثیر گذار میباشد . بنابراین در انتخاب یک لباس زیبا و مناسب دقت کنید .

لباس‌های مختلفی مانند ماکسی بلند ، لباس‌های کوتاه و چسب ، لباس‌های فانتزی، لباس‌های ست و برای عکاسی بارداری مناسب است .

 

 

راهنمای استفاده لباس مناسب برای عکاسی در دوران بارداری :

لباس‌های فانتزی :

یکی از ایده‌های بسیار جذاب برای عکاسی بارداری استفاده از لباس‌های فانتزی با طرح کانگورو ، لباس‌های نقاشی شده و چندین مدل دیگر میباشد .

لباس ست :

اگر قصد دارید که عکس دوران بارداری را با همسر خود بگیرید ، می‌توانید از لباس‌های ست استفاده نمایید .‌ با توجه به محیط می‌توان از لباس‌های اسپرت یا رسمی استفاده کرد . برای مثال زمانی که مادر ماکسی بلند می‌پوشد ، پدر خانواده می‌تواند از کت و شلوار همان رنگ استفاده بکند . یا بسیاری از نمونه‌های مشابه دیگر .

 

لباس چسب و کوتاه :

مادران بسیاری دوست دارند ، برای عکاسی در دوران بارداری از لباس‌های چسب استفاده بکنند . اما نگران آسیب رساندن به جنین خود هستند . اما جای هیج نگرانی نیست چون این لباس هیچ آسیبی به کودک شما وارد نمی‌سازد . بنابراین استفاده از لباس‌های چسب و کوتاه که به زیبایی به تن می‌نشیند می‌تواند باعث ثبت یک عکس زیبا و جذاب شود .

 

 

 

قیمت عکاسی در منزل به همراه سوژه های ناب

قیمت عکاسی در منزل ، با خلاقیت یک عکاس ارتباط مستقیم دارد . عکس های ناگهانی و طبیعی همیشه جذاب هستند .

عکس های مثبت برای آلبوم ها عالی خواهند بود . اما عکس های صادقانه مردم محبوبیت و زیبایی بیشتری دارند .

بچه ها می خندند و بازی می کنند . بزرگسالان در حال بریدن کیک تولد هستند .

یا یک بچه در آغوش پدر خود آرام گرفته .

ما به شما در ثبت لحظات صادقانه و طبیعی که تکرار نشدنی هستند ، کمک میکنیم .

 

 

 

 

عکاس برای عکاسی از لحظه ها در روز تولد

صحبت از لحظات می باشد ، نباید بزرگترین لحظات را از دست بدهید! قبل از شروع جشن تولد یا درست هنگام ورود به جشن تولد به عنوان یک عکاس حرفه ای ، در مورد ترتیب وقایع با میزبان مهمانی گپ بزنید.

یک عکاس ماهر از شما سوال میکند : که آیا لحظاتی خاص وجود دارد که باید در جشن تولد عکس بگیرید . چیزهایی مانند فوت کردن شمع ها ، ضربه زدن به پیگاتا یا هدیه های بازشو ، همه لحظات بزرگ معمولی هستند . که قطعا باید در قاب دوربین یک عکاس ضبط بشوند .

علاوه بر این ، حتماً از هر فردی که برای این رویداد آورده شده تا مهمان ها را سرگرم نماید ، در جشن تولد عکس گرفته میشود .

IMG 20221220 WA0003

لوکیشن مناسب از ما :

یکی از موضوعات مهم برای عکاسی مدلینگ تنوع مناسب و خوب یک لوکیشن عکاسی در تهران برای عکاسی فشن و مدلینگ میباشد .

این موضوع سبب می‌شود که عکاس و مدل بتوانند خلاقیت زیادی از خود نشان بدهند ، و دست بازتری در حین عکاسی و ثبت و گرفتن عکس‌ها داشته باشند .

همچنین علاوه بر این‌ها تنوع زیاد یک لوکیشن می‌تواند زیبایی عکس‌ها را تا حد زیادی افزایش بدهد . و از این منظر می‌توان گفت عکاس باید برای برنامه‌ریزی برای انتخاب یک مکان مناسب برای عکاسی مدلینگ و عکاسی فشن ، علاوه بر موضوع نور و ثبات نور در محیط لوکیشن ، به تنوع مناسب آن هم برای عکاسی فکر بکند . و در حین برنامه‌ریزی توجه زیادی به این نکته مهم داشته باشد .

خدمات پاکسازی پوست در سالن تهران بکس دنبال کنید .

 

نظرات بسته شده است.

تماس