راه حل خط پشت سر در کاشت 09126074167

راه حل خط پشت سر در کاشت

راه حل خط پشت سر در کاشت اسکالپ سر میباشد . این روش تکنیکی جدید ، برای افرادی است که ، جای بخیه در قسمت سر خود دارند . یا حجم موی کمتری داشته و دنبال راهکاری برای پرنشان دادن موهایشان هستند .

شما تا چه اندازه به سلامت موهای خودتون اهمیت می‌دهید؟ واضحه که بود و نبود موها تا چه حدی در زیبایی و آراستگی ما تاثیرگذار خواهد بود .

 با وجود شرایط نامناسب امروزی ، ریزش موی سر برای همه‌ی افراد کاملا عادی میباشد .

 بنابراین محققان مدت‌هاست که از روش‌های مختلفی برای ترمیم موهای آسیب‌دیده استفاده می‌کنند .

این تکنیک ، در سالن تهران بکس ، توسط متخصص و با مدیریت حمید بخشی صورت میپذیرد .

  

راه های ارتباطی جهت مشاوره :

09126074167📞 حمیدبخشی 📌تهران ، زعفرانیه(آصف) Hamidbakhshiiiiii@پیج اینستاگرام برای دیدن نمونه کارها و باقی لاین های خدماتی در سالن تهران بکس 
راه حل خط پشت سر در کاشت

اسکالپ سر روشی نوین برای کسانی که بانک موی قوی ندارند .

    

اصطلاح اسکالپ سر :

اصطلاح «اسکالپ میکروپیگمنتیشن» اصطلاحی کلی است که برای توصیف این روش کم‌تهاجمی و تقریباً بدون درد به کار برده می‌برند . روش اسکالپ یا هاشور سر موی ریخته شده را جایگزین نمی سازد . اما الگویی نقطه‌نقطه را ایجاد می‌کند که شباهت زیادی به فولیکول‌های موی سر دارد تا به این ترتیب موهای باقیمانده پرپشت‌تر به نظر بیاید .

البته دقت داشته باشید که متخصص رنگدانه‌ای طبیعی را در این درمان غیرجراحی در لایه اپیدرم سر تزریق می‌کند . تا الگویی شبیه به فولیکول‌های طبیعی مو ایجاد سازد . متخصص اسکالپ سعی می‌کند ناحیه‌های طاس شده سر را پوشش بدهد تا طوری به نظر برسد که انگار سرتان را به تازگی تراشیده‌اید .

   

چگونه میتوان رشد مو را به روش اسکالپ سر تحریک کرد ؟

در روش اسکالپ میکروپیگمنتیشن از سوزن‌های بسیار ظریف برای تاتوی سر و وارد کردن رنگدانه به پوست سر استفاده می‌گردد . نتیجه این هاشور زدن به فولیکول‌های کوچک مو شبیه است . که باعث پرپشت‌تر به نظر رسیدن موها می‌ میگردد . اسکالپ در واقع فولیکول‌های طبیعی مو را شبیه‌سازی می‌کند . و موهای کم‌پشت را تقویت و پرپشت می‌کند . بهترین حالت وقتی است که در اثر استفاده از سوزن‌های اسکالپ رشد موهای سر تحریک می‌گردد . در آن صورت هاشور سر صرفاً یکی از مزایای جانبی خواهد بود.

 

راه حل خط پشت سر در کاشت با تکنیک اسکالپ و مزایای این روش:

راه حل خط پشت سر در کاشت ، اسکالپ میباشد . به دلیل ، ارزان بودن ، کوتاه بودن دوره‌ی درمان ، عدم ایجاد زخم‌های متعدد در سطح پوست ، امکان ترمیم مجدد در صورت درخواست متقاضی نقاط مثبت این روش است .

 

 برخلاف تصور عموم اسکالپ روشی کاملا متفاوت با تتو میباشد . ماندگاری اسکالپ بین 4 تا 6 ماه پیش‌بینی شده است . و در صورت عدم رضایت قابل ترمیم یا حذف است . بنابراین عوارض اسکالپ موی سر در مقایسه با تتو بسیار ناچیز میباشد .

⭐️ برخی متخصصان معتقدند نفوذ سوزن‌های ریز به لایه‌ی اپیدرم پوست ، سبب تحریک فاکتورهای رشد در این ناحیه و رویش مجدد موی سر می‌شود .

 

💢البته این احتمال برای افرادی است که دارای فولیکول موی سالمی هستند .

⭐️ برخی از مزایای اسکالپ موی سر به کاربرد این روش وابسته هستند . به عنوان مثال :

⭐️ در قسمت سر برخی از افراد محل شکستگی ، بخیه ، اسکار و … وجود دارد .

⭐️این افراد برای پوشش دادن این قسمت می‌توانند از میکرواسکالپ استفاده نمایند . برخی افراد در خصوص ایمن بودن این روش از مشاوران پوست و مو پرسش های زیادی دارند .

 

⭐️ این افراد لازم است بدانند ، سوزن‌های مورد استفاده در این روش به لایه‌ی اول پوست نفوذ می‌کنند . به پیاز ، ریشه مو و فولیکول‌ها آسیبی وارد نمی‌سازد .

⭐️در نتیجه این روش ایمن میباشد . استفاده از رنگ‌دانه‌های گیاهی از جمله عواملی است که ایمن بودن این روش را بیشتر کرده است .

⭐️ استفاده از سوزن و کارتریج یکبار مصرف کاملا استریل خطر بروز بیماری های عفونی را بسیار کاهش میدهد . و در نتیجه ایمن بودن این روش را بیشتر کرده است .

 
راه حل خط پشت سر در کاشت

این روش ، برای افرادی که مبتلا به آلوپسی هم هستند . میتواند توصیه گردد

    

اسکالپ سر برای افراد مبتلا به آلوپسی

اسکالپ سر درمانی فوق‌العاده برای طاسی با الگوی مردانه میباشد .  چرا که در دو یا سه جلسه از راهکاری دائمی برای برطرف کردن تمام نیازهای ظاهری‌تان برخوردار می‌شوید . نتایج اسکالپ سر همواره تازه و جذاب به نظر می آید . به حداقل نگهداری نیاز خواهد داشت .  

دوران ریکاوری اسکالپ سر چقدر است؟

قرمزی و سوزش بعد از اسکالپ ممکن است یک تا دو روز بعد از انجام فرایند طول بکشد . غیر از این مورد ریکاروی در اسکالپ روند سریع و پرسرعتی دارد . و شما حتی روز بعد از اسکالپ نیز می توانید به راحتی به فعالیت های روزمره خود ادامه بدهید .  و بدون هیچ گونه مشکلی به کار های روزمره خود ادامه دهید . 

آیا اسکالپ مضرراتی هم دارد؟

هیچ روشی خالی از عیب نیست . و میکرو اسکالپ موی سر نیز مانند تمامی روش‌ها و متدهای زیبایی کاستی‌های خود را دارد .مهم‌ترین ایرادی که می‌توان از این روش گرفت : 🟣 احتمال ایجاد عوارضی نظیر خارش میباشد .بنابراین پیش از هر اقدامی اطمینان حاصل کنید ، که 🟣نسبت به رنگ‌دانه‌های تزریقی آلرژی نداشته باشید .مسئله‌ی دیگر این است که 🟣 اسکالپ موی سر باید در مراکز معتبر و تحت نظر افراد متخصص انجام بشود .در غیر این صورت ممکن است از مواد بی‌کیفیت استفاده شود که به مرور دچار تغییر رنگ می‌شوند . در صورت مراجعه به سالن تهران بکس و انجام میکرو اسکالپ موی سر نزد متخصص زیبایی احتمال بروز عوارض بسیار کاهش پیدا می کند . و ممکن است فرد در نهایت عوارضی موقت و زودگذر را تجربه بکند .ضمن اینکه معایب این روش در مقایسه با مزایای آن بسیار ناچیز است . از دیگر معایب این روش عبارتند از : 🔅 احتمال افزایش شوره ی سر تا یک هفته بعد از اسکالپ 🔅 موقتی بودن این روش 🔅 عدم امکان تغییر رنگ در موهای اسکالپ شده 🔅 کمرنگ شدن اسکالپ در اثر تابش نور خورشیدمو 1    

راه حل خط پشت سر در کاشت با اسکالپ و مراقبت های قبل از انجام این روش

راه حل خط پشت سر در کاشت به روش اسکالپ ، وقتی شورت میپذیرد، باید  نکات زیر رعایت شود .💢 عدم مصرف مواد مخدر : برای کسب نتیجه مطلوب‌تر پیشنهاد می‌شود حداقل یک هفته قبل از اسکالپ مصرف مواد مخدر قطع گردد . 💢 عدم مصرف مشروبات : مصرف مشروبات الکلی خصوصاً یک هفته قبل از اسکالپ باعث کاهش کیفیت اسکالپ موی سر می‌شود . 💢 عدم مصرف نوشیدنی‌های انرژی‌زا و کافئین‌دار : بهتر است 48 ساعت قبل از انجام میکرو اسکالپ سر مصرف نوشابه ، قهوه ، چای غلیظ و شکلات قطع شود . 💢 عدم انجام میکرو اسکالپ در دوران قاعدگی : بهتر است خانم‌های متقاضی برای اسکالپ در دورانی به غیر از قاعدگی این کار را انجام دهند . 💢 عدم مصرف داروهای هورمونی💢 عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون 💢 عدم مصرف دمنوش 💢 شستن کامل پوست سر 💢 عدم مصرف ویتامین‌ها و مکمل حداقل 3 روز قبل از اسکالپ راه حل خط پشت سر در کاشت    

نکات مراقبتی بعد از اسکالپ سر :

✅️  عدم شستشوی سر تا 72 ساعت بعد از اسکالپ اشاره کرد .✅️ از رفتن به استخر ، سونا یا هر مکانی که ممکن است تثبیت پیگمنت‌ها را تحت تاثیر قرار دهد ، تا دو هفته خودداری کنید . ✅️ در صورت تجویز متخصص از پماد استفاده نمایید . ✅️ برای شستشوی سر از آب ولرم و برای خشک کردن آن باد ملایم سشوار مناسب‌تر است . ✅️ رنگ کردن مو تا سه هفته پیشنهاد نمی‌شود . ✅️ در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب از کلاه استفاده کنید .279457298     
آیا اسکالپ موی سر دردناک است؟
طبیعی است که با وجود عصب‌های قوی در ناحیه اسکالپ ، تزریق‌های متعدد سوزن ، سوزش جزئی ایجاد سازد .از این رو پیش از شروع اسکالپ موی سر بی حسی انجام می‌شود . فرآیند بی‌حسی اسکالپ موی سر با استفاده از تزریق مواد بی‌حسی انجام می‌شود .بنابراین در طول مدت میکرواسکالپ سر ، دردی احساس نخواهید کرد .     

آیا اسکالپ سر باعث ریزش مو می‌شود؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است با لایه‌های مختلف پوست آشنا بشوید . پوست انسان متشکل از سه لایه‌ی اپیدرم یا لایه سطحی پوست ، درم یا لایه میانی پوست و هیپودرم یا لایه زیرین پوست است .این سه لایه به ترتیب از سطح تا عمق پوست قرار گرفته‌اند . ریشه‌ی مو در ناحیه‌ی هیپودرم تشکیل می‌شود و تزریق رنگدانه در سطحی‌ترین لایه یعنی اپیدرم انجام می‌شود .بنابراین می‌توان گفت این روش نه تنها تاثیری بر ریزش مو ندارد ، بلکه ممکن است با تحریک این لایه منجر به گردش بهتر مواد مغذی در پوست و شروع رویش مو شود .تا سه هفته با متخصص خود در ارتباط باشید .تا صد اسکالپ سر آقایان 1 780x470 1     

عمده متقاضیان اسکالپ مو چه کسانی هستند؟

این روش برای رفع عیوب ظاهری موی سر انجام می‌گردد . بنابراین برای عموم افراد در هر سنی مناسب میبلشد .اسکالپ موی سر غالبا برای پر کردن فرق سر ، پشت گوش و شقیقه استفاده می‌شود .بازدهی این روش تا حدی است که در حال حاضر بیشتر مورد استقبال بانوان و آقایان قرار گرفته است .پر کردن ناحیه پیشانی ، حذف جای زخم و جراحت‌های سر و ترمیم ریزش موی سکه‌ای از دیگر دلایل انتخاب روش اسکالپ موی سر است .    

به چه دلیل سراغ اسکالپ سر میروید ؟

دلایل مختلفی برای استفاده از این روش وجود دارد . مهم‌ترین آن‌ها ساده‌تر بودن اسکالپ سر در مقایسه با فرآیند کاشت طبیعی مو میباشد . ایجاد هاشور در لایه‌ای از پوست سر یا همان اسکالپ روش نوینی برای پر کردن نواحی کم‌پشت سر است .اگرچه در حال حاضر کاشت طبیعی مو با تکنولوژی‌های پیشرفته‌تری انجام می‌شود . اما برای هر فردی به راحتی امکان‌پذیر نیست . به ویژه افرادی که دچار ریزش موی جزئی در برخی نواحی سر شدند . بنابراین پیشنهاد متخصصان برای رفع این مشکل میکرو اسکالپ سر است .   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس