راه حل خط پشت سر در کاشت 09126074167

راه حل خط پشت سر در کاشت

راه حل خط پشت سر در کاشت اسکالپ سر میباشد . این روش تکنیکی جدید ، برای افرادی است که ، جای بخیه در قسمت سر خود دارند . یا حجم موی کمتری داشته و دنبال راهکاری برای پرنشان دادن موهایشان هستند .

شما تا چه اندازه به سلامت موهای خودتون اهمیت می‌دهید؟ واضحه که بود و نبود موها تا چه حدی در زیبایی و آراستگی ما تاثیرگذار خواهد بود .

 با وجود شرایط نامناسب امروزی ، ریزش موی سر برای همه‌ی افراد کاملا عادی میباشد .

 بنابراین محققان مدت‌هاست که از روش‌های مختلفی برای ترمیم موهای آسیب‌دیده استفاده می‌کنند .

این تکنیک ، در سالن تهران بکس ، توسط متخصص و با مدیریت حمید بخشی صورت میپذیرد .

   

راه های ارتباطی جهت مشاوره :

09126074167📞 حمیدبخشی  📌تهران ، زعفرانیه(آصف)   Hamidbakhshiiiiii@پیج اینستاگرام برای دیدن نمونه کارها و باقی لاین های خدماتی در سالن تهران بکس 
راه حل خط پشت سر در کاشت
اسکالپ سر روشی نوین برای کسانی که بانک موی قوی ندارند .
       

اصطلاح اسکالپ سر :

اصطلاح «اسکالپ میکروپیگمنتیشن» اصطلاحی کلی است که برای توصیف این روش کم‌تهاجمی و تقریباً بدون درد به کار برده می‌برند . روش اسکالپ یا هاشور سر موی ریخته شده را جایگزین نمی سازد . اما الگویی نقطه‌نقطه را ایجاد می‌کند که شباهت زیادی به فولیکول‌های موی سر دارد تا به این ترتیب موهای باقیمانده پرپشت‌تر به نظر بیاید .

البته دقت داشته باشید که متخصص رنگدانه‌ای طبیعی را در این درمان غیرجراحی در لایه اپیدرم سر تزریق می‌کند . تا الگویی شبیه به فولیکول‌های طبیعی مو ایجاد سازد . متخصص اسکالپ سعی می‌کند ناحیه‌های طاس شده سر را پوشش بدهد تا طوری به نظر برسد که انگار سرتان را به تازگی تراشیده‌اید .

     

چگونه میتوان رشد مو را به روش اسکالپ سر تحریک کرد ؟

در روش اسکالپ میکروپیگمنتیشن از سوزن‌های بسیار ظریف برای تاتوی سر و وارد کردن رنگدانه به پوست سر استفاده می‌گردد . نتیجه این هاشور زدن به فولیکول‌های کوچک مو شبیه است . که باعث پرپشت‌تر به نظر رسیدن موها می‌ میگردد . اسکالپ در واقع فولیکول‌های طبیعی مو را شبیه‌سازی می‌کند . و موهای کم‌پشت را تقویت و پرپشت می‌کند . بهترین حالت وقتی است که در اثر استفاده از سوزن‌های اسکالپ رشد موهای سر تحریک می‌گردد . در آن صورت هاشور سر صرفاً یکی از مزایای جانبی خواهد بود.

 

راه حل خط پشت سر در کاشت با تکنیک اسکالپ و مزایای این روش:

راه حل خط پشت سر در کاشت ، اسکالپ میباشد . به دلیل ، ارزان بودن ، کوتاه بودن دوره‌ی درمان ، عدم ایجاد زخم‌های متعدد در سطح پوست ، امکان ترمیم مجدد در صورت درخواست متقاضی نقاط مثبت این روش است .

 

 برخلاف تصور عموم اسکالپ روشی کاملا متفاوت با تتو میباشد . ماندگاری اسکالپ بین 4 تا 6 ماه پیش‌بینی شده است . و در صورت عدم رضایت قابل ترمیم یا حذف است . بنابراین عوارض اسکالپ موی سر در مقایسه با تتو بسیار ناچیز میباشد .

⭐️ برخی متخصصان معتقدند نفوذ سوزن‌های ریز به لایه‌ی اپیدرم پوست ، سبب تحریک فاکتورهای رشد در این ناحیه و رویش مجدد موی سر می‌شود .

 

💢البته این احتمال برای افرادی است که دارای فولیکول موی سالمی هستند .

⭐️ برخی از مزایای اسکالپ موی سر به کاربرد این روش وابسته هستند . به عنوان مثال :

⭐️ در قسمت سر برخی از افراد محل شکستگی ، بخیه ، اسکار و … وجود دارد .

⭐️این افراد برای پوشش دادن این قسمت می‌توانند از میکرواسکالپ استفاده نمایند . برخی افراد در خصوص ایمن بودن این روش از مشاوران پوست و مو پرسش های زیادی دارند .

 

⭐️ این افراد لازم است بدانند ، سوزن‌های مورد استفاده در این روش به لایه‌ی اول پوست نفوذ می‌کنند . به پیاز ، ریشه مو و فولیکول‌ها آسیبی وارد نمی‌سازد .

⭐️در نتیجه این روش ایمن میباشد . استفاده از رنگ‌دانه‌های گیاهی از جمله عواملی است که ایمن بودن این روش را بیشتر کرده است .

⭐️ استفاده از سوزن و کارتریج یکبار مصرف کاملا استریل خطر بروز بیماری های عفونی را بسیار کاهش میدهد . و در نتیجه ایمن بودن این روش را بیشتر کرده است .

 
راه حل خط پشت سر در کاشت
این روش ، برای افرادی که مبتلا به آلوپسی هم هستند . میتواند توصیه گردد
       

اسکالپ سر برای افراد مبتلا به آلوپسی

اسکالپ سر درمانی فوق‌العاده برای طاسی با الگوی مردانه میباشد .  چرا که در دو یا سه جلسه از راهکاری دائمی برای برطرف کردن تمام نیازهای ظاهری‌تان برخوردار می‌شوید . نتایج اسکالپ سر همواره تازه و جذاب به نظر می آید . به حداقل نگهداری نیاز خواهد داشت .    

دوران ریکاوری اسکالپ سر چقدر است؟

قرمزی و سوزش بعد از اسکالپ ممکن است یک تا دو روز بعد از انجام فرایند طول بکشد . غیر از این مورد ریکاروی در اسکالپ روند سریع و پرسرعتی دارد . و شما حتی روز بعد از اسکالپ نیز می توانید به راحتی به فعالیت های روزمره خود ادامه بدهید .  و بدون هیچ گونه مشکلی به کار های روزمره خود ادامه دهید .  

آیا اسکالپ مضرراتی هم دارد؟

هیچ روشی خالی از عیب نیست . و میکرو اسکالپ موی سر نیز مانند تمامی روش‌ها و متدهای زیبایی کاستی‌های خود را دارد . مهم‌ترین ایرادی که می‌توان از این روش گرفت : 🟣 احتمال ایجاد عوارضی نظیر خارش میباشد . بنابراین پیش از هر اقدامی اطمینان حاصل کنید ، که 🟣نسبت به رنگ‌دانه‌های تزریقی آلرژی نداشته باشید . مسئله‌ی دیگر این است که 🟣 اسکالپ موی سر باید در مراکز معتبر و تحت نظر افراد متخصص انجام بشود . در غیر این صورت ممکن است از مواد بی‌کیفیت استفاده شود که به مرور دچار تغییر رنگ می‌شوند . در صورت مراجعه به سالن تهران بکس و انجام میکرو اسکالپ موی سر نزد متخصص زیبایی احتمال بروز عوارض بسیار کاهش پیدا می کند . و ممکن است فرد در نهایت عوارضی موقت و زودگذر را تجربه بکند . ضمن اینکه معایب این روش در مقایسه با مزایای آن بسیار ناچیز است . از دیگر معایب این روش عبارتند از :   🔅 احتمال افزایش شوره ی سر تا یک هفته بعد از اسکالپ   🔅 موقتی بودن این روش   🔅 عدم امکان تغییر رنگ در موهای اسکالپ شده   🔅 کمرنگ شدن اسکالپ در اثر تابش نور خورشید        

راه حل خط پشت سر در کاشت با اسکالپ و مراقبت های قبل از انجام این روش

راه حل خط پشت سر در کاشت به روش اسکالپ ، وقتی شورت میپذیرد، باید  نکات زیر رعایت شود . 💢 عدم مصرف مواد مخدر : برای کسب نتیجه مطلوب‌تر پیشنهاد می‌شود حداقل یک هفته قبل از اسکالپ مصرف مواد مخدر قطع گردد .   💢 عدم مصرف مشروبات : مصرف مشروبات الکلی خصوصاً یک هفته قبل از اسکالپ باعث کاهش کیفیت اسکالپ موی سر می‌شود .   💢 عدم مصرف نوشیدنی‌های انرژی‌زا و کافئین‌دار : بهتر است 48 ساعت قبل از انجام میکرو اسکالپ سر مصرف نوشابه ، قهوه ، چای غلیظ و شکلات قطع شود .   💢 عدم انجام میکرو اسکالپ در دوران قاعدگی : بهتر است خانم‌های متقاضی برای اسکالپ در دورانی به غیر از قاعدگی این کار را انجام دهند .   💢 عدم مصرف داروهای هورمونی 💢 عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون   💢 عدم مصرف دمنوش   💢 شستن کامل پوست سر   💢 عدم مصرف ویتامین‌ها و مکمل حداقل 3 روز قبل از اسکالپ   راه حل خط پشت سر در کاشت      

نکات مراقبتی بعد از اسکالپ سر :

✅️  عدم شستشوی سر تا 72 ساعت بعد از اسکالپ اشاره کرد . ✅️ از رفتن به استخر ، سونا یا هر مکانی که ممکن است تثبیت پیگمنت‌ها را تحت تاثیر قرار دهد ، تا دو هفته خودداری کنید .   ✅️ در صورت تجویز متخصص از پماد استفاده نمایید .   ✅️ برای شستشوی سر از آب ولرم و برای خشک کردن آن باد ملایم سشوار مناسب‌تر است .   ✅️ رنگ کردن مو تا سه هفته پیشنهاد نمی‌شود .   ✅️ در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب از کلاه استفاده کنید .          
آیا اسکالپ موی سر دردناک است؟
طبیعی است که با وجود عصب‌های قوی در ناحیه اسکالپ ، تزریق‌های متعدد سوزن ، سوزش جزئی ایجاد سازد . از این رو پیش از شروع اسکالپ موی سر بی حسی انجام می‌شود . فرآیند بی‌حسی اسکالپ موی سر با استفاده از تزریق مواد بی‌حسی انجام می‌شود . بنابراین در طول مدت میکرواسکالپ سر ، دردی احساس نخواهید کرد .          

آیا اسکالپ سر باعث ریزش مو می‌شود؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است با لایه‌های مختلف پوست آشنا بشوید . پوست انسان متشکل از سه لایه‌ی اپیدرم یا لایه سطحی پوست ، درم یا لایه میانی پوست و هیپودرم یا لایه زیرین پوست است . این سه لایه به ترتیب از سطح تا عمق پوست قرار گرفته‌اند . ریشه‌ی مو در ناحیه‌ی هیپودرم تشکیل می‌شود و تزریق رنگدانه در سطحی‌ترین لایه یعنی اپیدرم انجام می‌شود . بنابراین می‌توان گفت این روش نه تنها تاثیری بر ریزش مو ندارد ، بلکه ممکن است با تحریک این لایه منجر به گردش بهتر مواد مغذی در پوست و شروع رویش مو شود . تا سه هفته با متخصص خود در ارتباط باشید .          

عمده متقاضیان اسکالپ مو چه کسانی هستند؟

این روش برای رفع عیوب ظاهری موی سر انجام می‌گردد . بنابراین برای عموم افراد در هر سنی مناسب میبلشد . اسکالپ موی سر غالبا برای پر کردن فرق سر ، پشت گوش و شقیقه استفاده می‌شود . بازدهی این روش تا حدی است که در حال حاضر بیشتر مورد استقبال بانوان و آقایان قرار گرفته است . پر کردن ناحیه پیشانی ، حذف جای زخم و جراحت‌های سر و ترمیم ریزش موی سکه‌ای از دیگر دلایل انتخاب روش اسکالپ موی سر است .        

به چه دلیل سراغ اسکالپ سر میروید ؟

دلایل مختلفی برای استفاده از این روش وجود دارد . مهم‌ترین آن‌ها ساده‌تر بودن اسکالپ سر در مقایسه با فرآیند کاشت طبیعی مو میباشد . ایجاد هاشور در لایه‌ای از پوست سر یا همان اسکالپ روش نوینی برای پر کردن نواحی کم‌پشت سر است . اگرچه در حال حاضر کاشت طبیعی مو با تکنولوژی‌های پیشرفته‌تری انجام می‌شود . اما برای هر فردی به راحتی امکان‌پذیر نیست . به ویژه افرادی که دچار ریزش موی جزئی در برخی نواحی سر شدند . بنابراین پیشنهاد متخصصان برای رفع این مشکل میکرو اسکالپ سر است .      

دیدگاه ها بسته شده اند.