رنگ یخی جذاب برای پسران

2:رنگمو پلاتینه یخی برای پسران در سعادت آباد

رنگمو پلاتینه یخی برای پسران کجا بریم؟

رنگمو پلاتینه یخی برای پسران در سعادت آباد ، آرایشگاه داماد انجام میشود.موهای بلوند پلاتین سایه ای بسیار سرد و زیبا را دارند.در حالی که موهای بلوند در همه نقاط جهان یافت میگردد.جالب است بدانید تنها 2٪ از جمعیت جهان دارای این رنگ مو بطور طبیعی و خدادادی هستند. علت آن هم  مربوط به سنتز بدن ویتامین D میباشد.

موها و پوست روشن اجازه می دهد تا ویتامین D بیشتری از طریق  نور  آفتاب دریافت بکنید.و دلیل وجود بلوندهای طبیعی بیشتر در اروپا و سایر مناطقی که با کمبود نور خورشیدمواجه هستند، این میباشد.

جهت ارتباط و هماهنگی با ما:

09126074167(حمیدبخشی)

📌 تهران.آرایشگاه مردانه داماد

Hamidbakhshiiiiii@

 

پیج اینستاگرام ما

———‐—————-

رنگمو پلاتینه یخی برای پسران در سعادت آباد
بهترین مواد و کیفیت میتوانید زیباترین نتیجه را در آینه دید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رنگمو پلاتینه یخی چه رنگی است؟

رنگمو پلاتینه یخی برای پسران ،به طور کلی از رنگدانه های روشن  و سایه ها و تن های رنگی  مانند خاکستری ، نقره ای، مرواریدی تشکیل شده است.

رنگ پلاتین دقیقاً مانند حلقه هایی انگشتری میماند که در انگشتتان
می اندازید و دستتان را زیباتر خواهد کرد. این رنگ روی موهای شما نیر بسیار بازتاب زیبایی را ایجاد خواهد کرد.

جدیدترین رنگ مو مردانه 2022کدام است؟
جذاب ترین رنگ مو مردانه چه رنگی است؟
برای رنگ کردن مو باکیفیت کجا باید برویم؟؟؟

رنگ مو پلاتینیوم یکی از رنگ موهای فوق العاده روشن و درخشانی است.که همیشه مد روز بوده و جذابیت ویژه ای رو برای چهره و استایل خانم ها به وجود خواهد آورد.
به شرطی که این رنگ مو رو با روش درست و اصولی و توسط یک هیر کالریست و متخصص رنگ مو انجام بگیرد.
تا آسیب زیادی به موها وارد نگردد و همچنین به خوبی از این رنگ مو روشن و زیبا مراقبت بکنید تا همیشه درخشان تر و جذاب به نظر برسد.

رنگمو پلاتینه یخی برای پسران در سعادت آباد
مراقبت و نکته های بعد از دکلره کردن

 

 

 

 

 

رنگمو پلاتینه یخی و توصیه به شما

رنگمو پلاتینه یخی ،نگهداری و مراقبت مناسب از مو میخواهد که بسیار ضروری است.
روی بهترین شامپوها و نرم کننده و ماسک سرمایه گذاری بکنید.

سلامتی موهای شما در درجه اول اهمیت قرار خواهد گرفت.
اگر محصولات و شامپو موهای شما را خشک می کند، نه تنها روی رنگ مو شما تأثیر بد می گذارد .بلکه به طور قطع زیبایی هم‌نخواهد داشت.

در آرایشگاه داماد به شما پیشنهاد میشود که یک شامپوی آبی یا بنفش برای استفاده ی هفته ای یکبار بمنظور حفظ این رنگ ضروری است.

همیشه سعی کنید،رنگ ریشه ای را انتخاب بکنید که به پایه ی طبیعی رنگ موی خودتان نزدیکتر باشد که مجبور نباشید مرتب رنگ ریشه انجام دهید.

اگر دوست دارید فقط سالی یک یا دو بار رنگ موهای خود را تغییر بدهید. این استایل و رنگ قطعاً برای شما مناسب نخواهد بود.اگر عاشق مد روز بودن هستید،کمی تفریح ​​کنید و این رنگ را امتحان بکنید.

 

رنگمو پلاتینه یخی برای پسران
انتخاب درست از لحاظ سن،جنس،سلیقه،رنگ پوست

 

 

 

 

سلامت موها قبل از هر کاری

 موهایی که رنگ می شوند،عموما به خاطر مواد شیمیایی که در رنگ موها وجود دارد دچار آسیب های جزیی و گاهی کلی میگردند و اگر این آسیب ها از قبل هم وجود داشته باشد. باعث خراب شدن و نامناسب شدن ظاهر آنها می گردد.
و نتیجتا آسیب های جدی وارد میسازد بنابراین قبل از استفاده از هر رنگی به موهایتان رسیدگی بکنید. یعنی از موخوره نداشتن و خشک نبودن آن مطمئن بشوید.

 

 

 

 

تاثیر مرطوب کننده ها

زلف هایی که موخوره دارند یا بسیار خشک هستند،قطعاآسیب پذیرتر میباشند.
از یک مرطوب کننده مناسب و یک شامپو تقویت کننده خوب که به موهایتان ویتامین و مواد مغذی برساند استفاده بکنید.و بعد از اینکه از سلامت انها مطمئن شدید اقدام به دکلره یا تغییرات دیگر نمایید.

رنگمو برای پسران در سعادت آباد
جوگندمه رنگ موی پر طرفدار آقایان

 

 

 

 

رنگمو پلاتینه یخی و مراقبت هایش

رنگمو پلاتینه یخی برای آقایان و استفاده از پودر دکلره ی مناسب میتواند جوابدهی قطعی و ۱۰۰ در صدی را برای شما داشته باشد.

1- بهتر است برای جلوگیری از آسیب به پوست سر و موها 48 ساعت قبل از دکلره موها را شست و شو ندید. و پوست سر چربی طبیعی خود را داشته باشد.

2- حتما سعی کنیداز رنگ مو با کیفیت بالا و استاندارد استفاده کنید.

3-دکلره کردن مو توسط متخصص کاربا مواد با تجربه انجام گردد.

4-بعد از رنگ مو ۷۲ ساعت تا شامپو زدن صبر بکنید.

5-از شامپو و نرم کننده های بدون سولفات استفاده کنید.

6-از شستشوی روزانه موها خودداری کرده و هنگام شستن موها از آب با دمای ملایم استفاده کنید.

7-استفاده از ابزار حرارتی مانند سشوار، اتومو و برس حرارتی را به حداقل رسانده و قبل از استفاده از آنها از اسپری محافظت کننده را بکار بگیرید.

8-از ماسک موها و سرم های تقویت کننده مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید.

 

 

 

 

ماسک مو مخصوص موهایتان

قبل از رنگ کردن موها از ماسک استفاده نمایید.چون استفاده از ماسک باعث میشود لطافت و رطوبت به بافت و سلول های پوست سر برگردد.و آنها را سالم و شاداب کند. در نتیجه مقاومت بیشتری در مقابل مواد شیمیایی ایجاد خواهد شد. اسیب کمتری خواهند دید.
استفاده ی مداوم از ماسک تخم مرغ و توت فرنگی می تواند انها نرم و لطیف کند.
و برخی اسیب ها مانند خشکی و موخوره را کاهش دهد.
یک هفته قبل از رنگ کردن از ماسک های طبیعی استفاده بکنید و از شامپوهایی شیمیایی و آنهایی که زیاد قلیایی یا اسیدی هستند استفاده نکنید.

 

 

 

 

 

آب داغ دشمن موی دکلره شده

آب داغ برای هر نوع و هر جنس مویی مضر میباشد و باعث میشود ریشه های ان تحت تاثیر قرار گرفته و آسیب جدی ببیند.در اثر تماس با اب داغ فیلیکول ها از بین رفته و سلول ها و کلاژن های موجود در ان هم سست و ضعیف میگردد. در نتیجه توانایی ساخت سلول های جوان را از دست می دهند.

 

علاوه بر آن اب داغ باعث خشک شدن زلف ها می گردد از آنجایی که موهای رنگ شده به دلیل ترکیب شیمیایی رنگ ها خودبخود خشک تر می شوند.استفاده  از اب داغ این مشکل را حادتر میکند. برای شستشو همیشه از اب ولرم استفاده بکنید.

 

از چنگ زدن و فشار زیاد به موهایتان دوری کنید.چون انها را تحریک به ریزش خواهید کرد.بهترین حالت برای شستشوی انها آب ولرم و ماساژ ملایم پوست سر است.که این کار اگر با نوک انگشتان انجام شود تاثیر بهتری خواهد داشت .

 

 

 

تغذیه ی موی آسیب دیده

به موهای رنگ شده غذا  برسانید

هر عضو و اندامی از بدن چه داخلی باشد چه عضو بیرونی نیاز دارد که مواد مغذی لازم برای رشد و بقای خود را دریافت بکند.

بخشی از این مواد مغذی از طریق رژیم غذایی و غذاهایی که می خوریم تامین میگردد.و بخشی دیگر را می توانیم از طریق ماسک ها و شوینده های تقویت کننده به انها منتقل کنیم.

 

مواد غذایی و میوه ها و سبزیجاتی که حاوی منیزیم و پتاسیم و ویتامین میباشند می توانند تغذیه مناسبی برای موهایتان باشند.با خوردن این مواد بخش زیادی از نیاز انها تامین میگردد. علاوه بر این می توانید از ماسک های طبیعی برای غذا رسانی به موهایتان استفاده بکنید.

 

با استفاده از شامپو ها و تقویت کننده های گیاهی که از برند و خاصیت انها اطمینان حاصل کردید، این کار را انجام بدهید.برای شستن موهای رنگ شده از شامپوهای معمولی استفاده نکنید سعی کنید این کار را با شامپوها و شوینده ها غنی شده و نرم کننده های ویتامینه انجام بدهید.

تا علاوه بر کنترل آسیب های ناشی از رنگ ،موهایتان تقویت و قوی شده و استحکام پیدا کند.

 

مرطوب کردن مو در استخر

در هنگام استفاده از استخر موهای رنگ شده را مرطوب کنید.اکثر استخرها به دلیل اینکه نمی توانند به صورت مداوم اب مخازن خود را تخلیه بکنند.از ضدعفونی کننده های قوی مانند کلر به طور مرتب استفاده می نمایند.

این ضدعفونی کننده ها به شدت برای پوست و مو ضرر دارد و انها را زبر و خشن و خشک میکند.حالا اگر گیسوانتان را رنگ کرده باشید، این خشکی و موخوره و زبری تشدید خواهد شد.

 

اگر می خواهید از استخر استفاده کنید،حتما قبل از آن از مرطوب کننده های مناسب برای پوست و موهایتان استفاده کنید. تا کلر موجود در اب آسیب کمتری به انها برساند.

 

ماسک مو در منزل

ماسک موز و اواکادو و روغن زیتون مفید برای موهای رنگ شده توصیه میگردد.موز سرشار از سدیم و پتاسیم بوده و اواکادو هم از آنتی اکسیدان های بسیار قوی و زیاد تشکیل شده میباشد.

ترکیب این دو ماده مغذی باعث میشود یک تقویت کننده قوی ایجاد شده که برای پوست و سلول های کف سر بسیار مناسب میباشد.

 

سشوار کشی را محدود کنید

موهای رنگ شده را کمتر سشوار بکشید.به طور کلی سشوار به دلیلی اینکه هوای گرم را به صورت قوی و با فشار به کف سر منتقل می کند. می تواند باعث خشکی و شکننده شدن موهایتان گردد.برای جلوگیری از این امر سعی کنید گیسوانتان را با هوای ملایم و به صورت تدریجی خشک نمایید..

به طور کلی سشوار به دلیلی اینکه هوای گرم را به صورت قوی و با فشار به کف سر منتقل می کند می تواند باعث خشکی و شکننده شدن موها گردد .برای جلوگیری از این امر سعی کنید گیسوانتان را با هوای ملایم و به صورت تدریجی خشک نمایید.

 

 

رنگمو پلاتینه یخی و ممنوعیت هایش

رنگمو پلاتینه یخی،در زمان شیردهی، در هنگام قاعدگی،استرس و اضطراب نمیتواند کاملا سفید شود.خانوم ها سعی کنید،هنگام قاعدگی و بارداری موها را رنگ نکنید.

پزشکان توصیه می کنند: خانم در هنگام بارداری به خصوص در ماههای نخستین از رنگ مو استفاده نکنند.چون مقداری از مواد شیمیایی موجود در ان وارد جریان خون شده و ممکن است جذب بدن جنین بگردد.باعث بروز نقص های مادرزادی شود.

 

علاوه بر آن در دوران قاعدگی به دلیلی اینکه تعادل و تناسب هورمون ها و ترشح انها بهم می ریزد این کار باید با صرف وقت بیشتری انجام بشود.که این امر می تواند به دلیلی زیاد ماندن رنگ رو سر آسیب جدی به موهایتان وارد نماید.

 

بنابراین توصیه می شود در هنگام بارداری و قاعدگی خانم ها این کار را انجام ندهند و این کار را به وقت مناسبی موکول کنند.علاوه بر آن افرادی که بیماری قلبی یا سرطان دارند هم توصیه می شود اقدام به این کار نکنند.مرد و زن نمیشناسد.

 

 

 

 

رنگ مو پلاتینه یخی و تخصص آرایشگر

رنگ مو پلاتینه یخی ،جزو رنگ هایی است که فقط رنگ مرغوب و با کیفیت نمیتواند کارساز باشد.قوی‌ترین و بهترین پودر دکلره، پودر دکلره آبی ست که برای دکلره کردن کامل مو مورد استفاده قرار میگیرد.

 

برای رنگ موهای کاملا مشکی در نظر داشته باشید که از پودر دکلره آبی برای هایلایت استفاده نکنید و اگر داخل فویل آرایشگرتان میگذارد.باید دقت کند که، زود داغ می شود حتما کنترل کنید تا به موها آسیب نرسند.

 

پودر دکلره سفید :این پودر ملایم تر است و سرعت فرآیند شیمیایی متوسطی دارد؛ و براي استفاده در هایلایت با فویل مناسب ترین مورد میباشد.

 

پودر دکلره بنفش:روند شیمیایی ضعيف تری دارد، بدین ترتیب بیش تر براي دکلره کردن مو های صورت و بدن استفاده میگردد. اما گاهی براي مو های حساس نسبت به دکلره یا هایلایت هم قابل استفاده شده است.

 

 

درست انتخاب کنید

به طور کلی برای انتخاب رنگ موی مناسب باید به رنگ پوست، رنگ چشم و سن وسال توجه کنیم.رنگ موی بلوند برای خانم هایی که دارای رنگ چشم روشن، آبی یا سبز هستند و پوست روشن هستند می تواند انتخاب مناسبی به حساب بیاید.

 

رنگ موی بلوند روشن برای افرادی که رنگ پوست تان سبزه روشن است نیز مناسب است.رنگ مو بلوند طلایی روشن برای افرادی که پوست روشن دارند مناسب است چون موها را درخشان و سن آنها را کم تر نشان میدهد.

 

رنگ مو بلوند برای خانم های که بیشتر از 35 سال دارند بسیار مناسب است زیرا رنگ موی بلوند سفیدی موهایشان را پوشش خواهد داد و جوانتر به نظر میرسند.برای خانوم ها رنگ مو بلوند با تن عسلی و طلایی بهتر از رنگ مو بلوند یخی و خاکستری و برای آقایان بالعکس.

 

بهترین انتخاب برای شما

برای رنگ کردن موها و ایجاد رنگ مو پلاتینه مهمه که به یک هیرکالریست و متخصص رنگ مو مراجعه کنید.چون مبخواهید موهایتان کمترین آسیب رو ببینه و بهترین رنگ مو براتون ایجاد بشه.

چون در سالن های تخصصی رنگ مو از محصولات درجه یک و حرفه ای برای دکلره کردن و رنگ کردن موها استفاده میشه تا میزان آسیب دیدگی موها به حداقل برسه و رنگ موها بعد از دکلره شدن کاملا سفید بشه.و مهمه که به نارنجی نزنه.

 

معمولا برای اینکه رنگ مو پلاتینه روی موهای تیره ایجاد بشه باید از اولاپلکس استفاده کنید.این محصول نه تنها آسیب دیدگی موها رو به حداقل میرسونه بلکه کمک میکنه تا موها بعد از دکلره شدن کاملا سفید شده و به رنگ پایه هم برسد.

 

 

 

  به چند نکته توجه داشته باشید :

1- در حین دکلره موها را چک بکنید ممکن است مو مقاومت نداشته باشد وکش بیاید، مکث زیاد سبب سوختگی مو میگردد سریع موها را آبکشی کنید.

 

2- اگر موها به پایه نرسید یا نارنجی بود از تونر استفاده کنید. استفاده از شامپو بنفش برای شستشوی موها احتمال نارنجی شدن مو را کم می کند.

3- در انتخاب پودر دکلره دقت کنید. پودر دکلره مناسب به جنس مو انتخاب کنید.

 

 

تاثیر دکلره روی مو

دکلره موها را بی رنگ می کند. یعنی با تغییر روی پیگمنت و رنگدانه های مو رنگ مو را از تیره به روشن تبدیل خواهد کرد. عمل دکلره مو، معمولا با ترکیب پودر دکلره سفید، آبی و یا بنفش، با میزان معینی اکسیدان انجام می‌شود.

بعد از ترکیب پودر دکلره و اکسیدان مناسب موها را به چهار قسمت تقسیم کرده و با دوسانت فاصله از ریشه شروع به زدن ترکیب مواد دکلره به ساقه خواهیم کرد.

 

زمان مکث براي رنگ گرفتن بستگی به جنس و مقاومت مو دارد معمولاً نیم ساعت صبر می کنیم موها را شست و شو میدهیم. مرتب موها را چک می کنیم وقتی به پایه موردنظر رسید موها را می شوییم و از رنگساژ و رنگ دلخواه استفاده می کنیم.

 

 

قیمت در آرایشگاه داماد

ایجاد تغییر چشمگیر در رنگ موها میتونه تغییرات خیلی زیادی رو برای چهره و استایل خانم ها و آقایون ایجاد بکنه. و میشه گفت جز تصمیمات جسورانه و خاص هم محسوب میگردد.

 

از میان تمام رنگ موهایی که وجود داره رنگ مویی فوق العاده روشن و جذاب هست که برای ایجاد آن بر روی موهای طبیعی باید وقت و حوصله و هزینه خیلی زیادی رو در نظر بگیرید تا نتیجه کار فوق العاده زیبا و خیره کننده بشه.پس اینکار بسته به اندازه مو،تخصص آرایشگر،مواد مصرفی،اینکه چقدر نیاز به کار داشته باشد هزیته اش فرق دارد.

 

توقعات و انتظارات شما

ممکن است رنگ موی شما در ابتدا تیره به نظر بیاید. بنابراین لازم باشد برای رسیدن موهایتان به رنگ موی دلخواهتان کار بیشتری انجام دهید.

به احتمال زیاد چند جلسه لازم خواهد بود که موهای شما به رنگ بلوند یخی مورد نظر برسد. کند کردن این روند باعث کاهش آسیب و شکستگی مو میگردد.

استفاده از رنگ موهایی مانند بلوند طلایی و بلوند خاکستری به شما کمک می­کند تا به رنگ موی بلوند پلاتینه مد نظرتان دست یابید و سایه روشن­های زیبایی به موهایتان بدهید.

 

موهای مشکی اول باید ریمو بشه

اگر تا به حال موهای خود را رنگ کرده­ اید، قبل از شروع روند تبدیل شدن به رنگ موی بلوند پلاتینه، باید آن رنگ را از بین ببرید. شما می­توانید با استفاده از یک پاک­ کننده رنگ مو، رنگ مو را از بافت موی خود جدا بکنید.

اگر از رنگ موی ماندگار و نیمه دائمی استفاده کرده­اید، می­توانید با استفاده از ریمورهای مو روند از بین بردن رنگ مو را تسریع کنید. این حذف کننده مو برای موهای بلوند به خلاص شدن از شر تًَن­های ناخواسته کمک خواهد کرد.

 

ترمیم به موهات جوون دوباده میده

طور کلی می توان گفت که رنگ کردن مو چه در منزل و چه در آرایشگاه داماد پس از چند بار استحمام و شست و شو، موها رنگ واقعی خود را نشان خواهد داد.  اصطلاحا پس از چند بار استحمام رنگ موها باز میگردد.

نکته دیگر این است که رنگ موی آقایان  برای موهای آقایان میباشد.پس حتما از  رنگکارتان بخواهید این نکته را لحاظ بکند تا موهایتان آسیب نبینند. توجه داشته باشید، پس از اتمام رنگ کردن و به هنگام شست و شوی موها حتما از نرم کننده استفاده بکنید.

 

کراتینه مو برای آقایان

کراتینه مو مردانه

تماس