لیزر بدن آقایان

11:تلفن مرکز لیزر آقایان09126074167

●تلفن مرکز لیزر آقایان09126074167

تلفن مرکز لیرز آقایان09126074167،یک راهکار اصولی برای از بین بردن و کم کردن موهای اضافی شماست.

هرکسی که نمی‌تواند روش‌های مختلف اصلاح مثل تیغ زدن{شیو} ماشین‌های اصلاح یا وکس کردن را تحمل بکند، و یا با استفاده از آن دچار حساسیت و آلرژی های پوستی،مثل جوش و قرمزی میگردد.کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای زائد میباشد.

بسیاری از آقایان ایرانی بدن پرمویی دارند. سوال خیلی رایجی که برایشان پیش می‌آید این است که:
● بهترین راه برای کاهش یا رهایی از این موهای زیاد چیست؟●

 

تلفن مرکز لیزر آقایان 09126074167
از بین رفتن موهای زائد،کم کردن موهای هورمونی با دستگاه های2022در اینجا

 

 

 

 

جهت مشاوره و رزرو نوبت:

09126074167(حمیدبخشی)

📌تهران.آرایشگاه مردانه داماد

Hamidbakhshiiiiii@
پیج اینستاگرام

تمام لاین های خدماتی را در این پیج میتوانید ببینید.

 

 

 

 

 

تلفن مرکز لیزر آقایان و مشاوره با ما:

تلفن مرکز لیزر آقایان09126074167 به منظور حذف موهای زائد با دستگاه مخصوص یک روش غیر تهاجمی و ایمن است. حتی پوست های حساسی که واکنش‌های آلرژیک به شیو کردن یا روش های دیگر حذف موهای زائد نشان می‌دهند. معمولاً واکنش مثبتی به لیزرمو نشان خواهند داد.

حذف موهای زائد گردن با استفاده از این روش، آسیبی به پوست گردن نرسانده و به علت استفاده از سیستم های خنک کننده هوا و کریوژن بسیار پیشرفته درد و ناراحتی بسیار کمی برای بیمار ایجاد میکند.

 

تلفن مرکز لیزر آقایان 09126074167
حرفه ای بودن اپراتور ها و لک نشدن پوستتان بدون هیچ گونه سوختگی

 

 

 

لیزر پشت گردن آقایان با هدف:

لیزر پشت گردن آقایان  ،با هدف اصلی اشعه لیزر ملانین موجود در فولیکول مو میباشد. که با تبدیل انرژی به گرما می تواند موجب سوختن فولیکول گردد.
البته این تجربه برای بیمار چندان آزاردهنده نیست. در این فرآیند ریشه مو و ساقه که در فولیکول مو قرار گرفته اند. آسیب می بیند. و در نتیجه مجددا رشد نخواهد کرد.

جالب است بدانید ،برخلاف سایر روش های حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون نتیجه آن تقریباً دائمی خواهد بود.

 

 

 

لیزر پشت گردن آقایان و حذف موهای بالاتنه برای همیشه

لیزر پشت گردن آقایان و به طور کلی پکیج هایی که برای خانوم و آقا در نظر گرفته میشود:

برای حذف موهای زائد پشت گردن مردان، معمولاً یک پکیج ترکیبی شامل کمر، پشت گردن، شانه، قسمت بالای سینه، شکم و زیر بغل در نظر گرفته می شود تا با تکمیل آن موهای زائد بالا تنه خود را کاهش پیدا کند.

برای حذف موهای زائد پشت گردن زنان نیز پکیجی شامل پشت گردن، کمر و شکم تا بتوانند با 3 تا 4 جلسه درمانی موهای زائد بالا تنه خود را به طور کامل از بین ببرند.البته انتخاب نقاط کاملا سلیقه ای است.

تلفن مرکز لیزر آقایان 09126074167
ما به شما لذت لمس یک پوست لطیف راهدیه میدهیم ،بدون بازگشت

 

 

 

تلفن مرکز لیزر آقایان و آشنایی با کار ما:

تلفن مرکز لیزر آقایان ،برای این است که شما هر سوالی دلرید از ما بپرسید.اینکارحتما باید توسط متخصص لیزر  انجام بگیرد. تا از ایجاد لکه روی پوست و یا زخم و سوختگی در ناحیه پشت گردن جلوگیری بشود.
تکنسین حرفه ای می تواند شما را برای درمان آماده بکند و قوانینی که باید قبل و بعد از لیزر موهای زائد شما رعایت کنید را به شما گوشزد خواهد کرد.

 

 

 

 

لیزر پشت گردن آقایان و سوالات شما:

لیزر پشت گردن آقایان با چند جلسه انجام‌مشود؟

معمولاً برای حذف موهای زائد این قسمت نیاز به ۴ تا ۶ جلسه درمان با دستگاه داریم .
فاصله بین جلسات نیز حدود ۴ هفته میباشد. پس از تکمیل دوره درمان ۷۰ تا ۸۰ درصد از رشد موهای پشت گردن به طور دائمی کاهش پیدا خواهد کرد.
برای رسیدن به نتیجه مطلوب بهتر است جلسات تکمیلی سالی یکبار تکرار میگردد.

 

 

 

 

امکان آسیب وجود دارد؟

همه روش های رفع موهای زائد لزوماً دردناک نیستند. افراد بسیاری تصور می‌کنند که لیزر موهای زائد این منطقه بسیار دردناک است. اما واقعاً این طور نیست. این فرآیند درد و ناراحتی چندانی نخواهد داشت.و نتیجه آن به گونه ای است که اکثر افراد بدون احساس کردن هیچگونه دردی نسبت به روش های دیگر حذف موهای زائد راضی خواهند بود.

 

 

 

 

دردناک است؟

دستگاه‌های لیزر و سیستم‌های خنک کننده‌ی جدید باعث شده که درد لیزر کاملا قابل تحمل باشد.ولی در کل این که لیزر دردناک است یا نه، به آستانه تحمل شما بستگی خواهد داشت.در بیشتر موارد آقایان درد لیزر را در حد سوزن سوزن شدن خفیف مثل برخورد کش لاستیکی با پوست توصیف کرده اند.

 

 

 

 

 

تلفن مرکز لیزر آقایان وکلاژن سازی با تکنیک:

تلفن مرکز لیزر آقایان و تایین موقت برای عملی کردن این تکنیک و این روش بدون این که به لایه‌ی سطحی پوست یعنی اپی‌درم آسیب بزند از آن عبور خواهد کرد.جالب است بدانید که بهترین دستگاه ها در “آرایشگاه داماد”نه تنها آسیبی به پوست وارد نمی‌سازند. بلکه می‌تواند کلاژن سازی را در لایه‌های عمقی پوست تحریک و باعث بهبود بافت پوست هم بشوند.
البته اتفاق آنقدرها چشمگیر نخواهد بود ولی تا حد جزئی رخ می‌دهد.

 

نکاتی که باید قبل از شروع حذف موهای زائد بدانید

۱. اصلاح (شیو) بکنید

حتما باید قبل از جلسه‌ی لیزر موهای بدن خود را اصلاح یا شیو بکنید. این که دقیقا چند روز قبل و به چه شکل باید این کار را انجام بدهید.بر عهده ی اپراتور شماست.علت این است که انرژی لیزر برای رسیدن به فولیکول باید از ساقه‌ی مو گذر کند. هرچه ساقه‌ی مو کوتاه‌تر باشد، انرژی مسیر کوتاه‌تری را طی خواهد کرد.در نتیجه درصد بیشتری از انرژی به فولیکول می‌رسد. ولی اگر موها بلند باشند، انرژی کمی به فولیکول می‌رسد و فولیکول آسیب نخواهد دید.

 

 ۲. از آفتاب دوری بکنید

یکی از دلایلی که بسیاری ترجیح می‌دهند در زمستان لیزر موهای زائد را انجام دهند این است که در معرض نور خورشید قرار نگیرند. شما باید حداقل ۳ هفته پیش از جلسه‌ی لیزر، از رفتن در زیر آفتاب مستقیم خودداری بفرمایید.
بهترین نتیجه‌ در مردان زمانی حاصل می‌شود که فرد پوست‌ روشن و موهایی تیره داشته باشد. هرچه اختلاف کانتراست بیشتری بین پوست و مو باشد نتیجتا لیزر عملکرد بهتری خواهد داشت. اگر پوست شما برنزه شده باشد یا موهایتان در اثر برخورد اشعه‌ی UV کمرنگ شوند، لیزر تاثیر مناسبی ندارد. حتی ممکن است به پوست آسیب بزند و ایجاد سوختگی بکند.

 

●یادتان باشد که استفاده از کرم‌ها و اسپری‌های برنزه کننده نیز ممنوع میباشد●

 

۳:انجام لیزر موهای زائد آقایان سرعت بالایی دارد

لیزر کل موهای سینه حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان می‌برد. لیزر کل پشت (از کتف تا زیر کمر) در ۳۰ دقیقه تکمیل میگردد. معمولا اپراتور برای این که مطمئن شود تمام سطح پوست را پوشش داده و لیزر کرده است، یک جدول روی پوست شما رسم خواهد. بعد از پایان جلسه، اپراتور کرم آرام بخش یا آلوئه‌ورا به پوستتان می‌زند تا التهاب و قرمزی خفیفی که ایجاد می‌شود را بهبود بخشیده و کمتر کند. نهایتا حسی که بعد از اینکارخواهید داشت مثل آفتاب سوختگی خفیف است.

 

 

۴: نمی‌توانید بعد از آن ورزش کنید

در جلسه‌ی لیزر آسیب‌هایی انتخابی به پوست وارد کرده‌ایم. پس پوست شما به طور موقت صدمه دیده است و باید تا زمانی که کاملا التیام یابد مراقبت بیشتری از آن بکنید.
گرمای زیاد در این شرایط می‌تواند باعث آزار و تورم پوست شود. پس توصیه می‌شود که تا ۴۸ ساعت بعد از اینکار از ورزش کردن، قرار گرفتن در آفتاب مستقیم، رفتن به سونا، جکوزی و حمام آب داغ خودداری بکنید.

 

 

پاکسازی پوست آقایان 

کراتینه مو آقایان 

کراتینه مو برای آقایان

 

تماس