معرفی رنگ موی سال ۲۰۲۱

پیش گفتار:معرفی رنگ موی سال ۲۰۲۱

معرفی  رنگ موی سال ۲۰۲۱  پیشاپیش حالمان را خوب میکند.به علاوه میتواند تاثیری زیادی در روحیه و اعتماد به نفس ما داشته باشد.انتخاب صحیح میتواند روی جذابیت ظاهری ما نقش کلیدی داشته باشد.

در آلبوم بیشتر سلبریتی ها دیده شده که از چتری های دکلره (بلوند)به تعریف استایل ۲۰۲۰ پرداختن.یا فرق از وسط رو چند سانت از ریشه فاصله داده و روشن میکنند. یا فرق از کج میکننداما خوب دکلره به مو آسیب میزند راه حل چیست ؟

http://Hamidbakhshi.ir

 

معرفی رنگ موی سال ۲۰۲۱

بهترین مدلی که میتونستم ادای دین بکنم واسه سال ۲۰۲۱ همینه

 

 

 

مقدمه:معرفی رنگ مو بدون دکلره

معرفی  دسته ای از طیف ها میتواند هم زیبایی و جلوه به موهایتان بدهد،از طرفی به موهایتان نیز آسیب نزند. بعد از مدتی زبری نمیبینید…

 

در رنگ مو بدون دکلره به این نکته توجه داشته باشید، اگر جزو رنگ‌های سرد باشد ،انتخاب شما جزو دسته گرم باشد، حتما باید از واریاسیون و یا رنگ متضاد در مواد اصلی خود استفاده نمائید

تاثیر اکسیدان را نمیشود کتمان کرد.تا زمانی که تجربه و شناخت کافی از پایه ی مو نداشته باشید نه آرایشگر خوبی میشوید .و نه اینکه خودتان در منزل میتوانید این کار را انجام دهید. بستگی دارد.انتخاب اکسیدان ما را به انتخابمان نزدیک تر خواهد کرد .

شما هرگز نمی‌توانید بدون دکلره، از مویی با پایه حتی ۴ به رنگ‌های خیلی روشن و خاص مانند هایلایت‌ها، رنگ‌های استخوانی و بلوند برسید.

این را بدانید که برای هایلایت کردن مو‌ها باید نکات خاصی را رعایت کرده و در کل شرایط ویژه‌ای دارد پس حتما به یک آرایشگر مراجعه کنید.

___________________________________

 

https://hamidbakhshi.ir/2020/10/20/بهترین-آرایشگاه-داماد-تهران/?amp=1

 

 

 

___________________________________

موضوع اصلی:معرفی چند ترکیب رنگ مو بدون دکلره

معرفی  در این قسمت به ما یاد آوری میکند:هرگز نمی‌توانید بدون دکلره، از مویی با پایه حتی ۴ به رنگ‌های خیلی روشن و پر طرفداران مخصوصا بین آقایان نظیر هایلایت‌ها، استخوانی و بلوند برسید.?

 

من حمید بخشی در آرایشگاه مردانه داماد تهران با تکنیک های به روز و البته به کارگیری مواد مرغوب خیال شما را آسوده میکنم تا با آسودگی به آن رنگی که دوست دارید حتی با دکلره بدون آسیب دیدگی دست پیدا کنید.

09126074167☎️☎️

?تهران.شهرک غرب

?hamidbakhshiiiiii@
?hamidbakhshiiiiii@
در فضای اینستاگرام مارا دنبال کنید.

 

1️⃣دودی(بژ متوسط،بژ روشن،زیتونی،دودی )وارسیون نقره ای و اکسیدان شماره ۱

2️⃣دودی طلایی(دودی_طلایی)بقیه نظیر بالا

3️⃣نسکافه ای(نسکافه_کاپوچینو)اکسیدان ۹ درصد

4️⃣زیتونی(وارسیون سبز و نقره ای) اکسیدان شماره ۲

5️⃣عسلی

6️⃣بژ

7️⃣شکلاتی

8️⃣تنباکویی

قبل از انجام سعی کنید پوست سر خود را چرب کنید که اول مواد به صورت یا گردن میخورد. قطعا جایش میماند .دوم چرب است پس تمیز نبوده که دیر رنگ پذیری داشته باشد….پس غیر مستقیم‌گفتیم که حمام نروید.و تلویحا مدل سال ۲۰۲۰ هم ذکر شد.

 

معرفی رنگ موی سال ۲۰۲۱

بدون دکلره موی خود را روشن کنید09126074167

 

جمع بندی:معرفی بدون دکلره با توجه به خصیصه های ظاهری

معرفی  رنگ موی سال ۲۰۲۱ را اشاره کردیم .اما بهتر است در هنگام انتخاب به ویژگی ظاهری،صورت،پوست،چشم، توجه کنیم.اگر به دنبال فانتزی و تنوع در زندگی هستید .به گونه ای زیاد رنگ نمیکنید .میخواهید تغییری در استایل بدهید .حتما از دکلره استفاده کنید. البته اگر مواد مرغوب به کار برود شما زیبایی موهایتان را بدون هیچ آسیبی دو چندان کرده اید .همان طور که قبلا گفتم کار کراتینه را باید ۱ یکی دو ماه بعد انجام دهید..

09126074167☎️☎️حمید بخشی آرایشگر،کراتینکار و رنگ کار غرب تهران ،آماده پاسخ گویی به سوالات شماست.

 

http://Www.instagram.com/hamidbakhshiiiiii