خواص روغن آرگان برای پوست و مو

پیش گفتار:خواص روغن آرگان برای پوست و مو

خواص  روغن آرگان برای پوست و مو،بی نظیر و شگفت آور است.البته این محلول جادویی باید اصل باشد در غیر این صورت باعث ریزش و نازک شدن تار موهای شما خواهد شد…به جای صرف هزینه های گزاف نادانسته ی لوازم آرایشی و بهداشتی باید بدانیم بعد از کراتین بهترین شیوه استفاده از این روغن است…

http://Hamidbakhshi.ir

 

خواص روغن آرگان برای پوست و مو

پاکسازی پوست در داماد در آرایشگاه مردانه داماد تهران

 

 

مقدمه:خواص روغن آرگان در کنار تعریف

خواص روغن اکسیری است که که جادو میکند.آرگان به عنوان طلای مایل شهرت داد.فواید آن از درمان پوست و مو گرفته تا مشکلات دستگاه گوارشی را رفع میکند.در حقیقت یک میوه است که درونش مغز دارد و میشود روغن را از آن گرفت.این درخت در برابر خشکی،گرما،خاک ضعیف مقاوم است.همین مقاومت باعث شده،آن چه به ثمر بنشسند مفیدو پرخاصیت باشد.موها در معرض حرارت،مواد شیمیایی،انواع رنگ ها نیاز به مراقبت دارندو این جاست که روغن مو قهرمانانه وارد میشود.
________________________

https://hamidbakhshi.ir/2020/10/20/بهترین-آرایشگاه-داماد-تهران/?amp=1

 

 

 

 

 

___________________________

 

موضوع اصلی:خواص روغن آرگان برای مو چیست؟

خواص بی نظیر آن :

1️⃣درمان شوره ی سر،میزان بالای ویتامین و آنتی اکسیدان با شوره و پوسته های سر مبارزه میکند.شامپوی ضد شوره تنها مواد شیمیایی به سر وارد میکند.خاصیت آبرسانی داشته،که با چند قطره مشکل حل میشود.

2️⃣نرم کننده بعد از حمام

3️⃣محافظت از مو دربرابر حرارت

4️⃣مراقبت مو در زمان شنا،در فصول گرما ،تمایل برلی رفتن به استخر بیشتر میشود.استخری که برای استرلیزه کردن آن از کلر که نوعی مواد شیمیایی است استفاده میکنند.

5️⃣درمان ریزش مو

6️⃣مراقبت از مو در برابر نور خورشید

حمیدبخشی در سالن آرایشگاه مردانه داماد تهران بعد از کراتینه مراقبت های لازم را معرفی خواهد کرد.میتوانید انواع ماسک و روغن های ارگان را از آرایشگرتان بخواهید تا با طیب خاطر و اطمینان از اصل بودن استفاده کنید.

09126074167☎️☎️

?تهران.شهرک غرب

?hamidbakhshiiiiii@
?hamidbakhshiiiiii@
آدرس اینستاگرام برای نمونه کارهای جدید کراتینه .

 

 

خواص روغن آرگان برای پوست و مو

بهتری مرکز پاکسازی تخصصی پوست حمید بخشی09126074167

 

جمع بندی:خواص ماسک روغن آرگان

خواص روغن آرگان برای پوست و مو از ماسک هایش پدیدار میشود.به مدت ۱۵ دقیقه بر روی کف سر بگذارید تا نوک آن ماساژ بدهید.بدون آنکه چیزی به دور موها بپیچد.شب به آسودگی بخوابید،تا مواد مغذی جذب موهای شما شود.در بخش پاکسازی تخصصی داماد تهران با حمید بخشی و تاثیرات انواع روغن برلی روی پوست صورت آشنا خواهید شد.
09126074167☎️☎️

 

http://Www.instagram.com/hamidbakhshiiiiii